Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után nem tud...

Ivartalanítás után nem tud pisilni?

Figyelt kérdés

Ma tizenegy tájékán ivartalanították a szuka kutyámat, mostanra már ha kicsit néha megtántorodva, de járkálni tud ismét. Álmában egyszer bepisilt még és amikor ébredezett sárgát hányt. Ahogy jobban van kikéretőzött egyből pisilni, többszöri leguggolás után se tudott egy cseppet se kipréselni. Ezt párszor megcsináltuk, utána az előszobában találtam egy kis tócsát, később kint pár csepp sikerült, de mintha véresnek láttam volna a vizeletet a péráján.


Ez mitől lehet? Lehetséges hogy még nem tud pisilni? Gondolok itt arra hogy fájdalmai vannak vagy nem tudja az izmokat úgy összehúzni hozzá a hasában. Egyébként magától sokat ivott az előbb és most lefeküdt megint aludni, de ez kicsit aggaszt.



2018. jún. 11. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Korai lenne még aggódni. Bőven az altató hatása alatt van még. 24 óra míg kimegy belőle. Hagyd pihenni nyugodt helyen! Holnap meglátod sokkal jobban lesz.
2018. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a vér amit talán láttál, lehet a hasi sebétől így pár órával a műtét után, az ingerek is lehetnek a műtét miatt, hiszen a hasába matattak. Lehet rutin, de nem kis műtét a szuka ivartalanítása, komoly hasi műtét. Holnapra jobban lesz.
2018. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! Lehet kicsit túlaggódom, csak furcsa volt nekem hogy ilyen látványosan jött neki az inger de nem tudott semmit produkálni. Most pihen szépen nyugodtan, már nem az altatós kómás alvása van hanem rendesen alszik szerencsére.
2018. jún. 11. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb. 24 óra, mire teljesen kiürül az altatószer belőle.

Ha utána is problémát észlelsz, késlekedés nélkül hívd fel az orvost, aki műtötte.

2018. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most már jobban van, azóta még többet ivott és tudott is pisilni, igaz ismét kicsit véresnek láttam de nincs kizárva hogy a sebből keveredett oda. Pár falatka jutalomfalatot is adtam neki mert már egy napja nem evett, azt is elfogadta. Persze figyelem, olyan kis elhagyatottnak tűnik így szegénykém.
2018. jún. 11. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyámat tegnap délután ivartalanították, de rendes pisit nem tudott produkálni, mondjuk alig iszik. Reggel evett egy kis rizst, konzervvel bekeverve, utána ivott egy kicsit de nem pisilt semmit. Ha holnapig nem javul hívom a dokit
2021. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!