Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nexgard Spectra tabletta...

Nexgard Spectra tabletta valóban hiánycikk az egész országban?

Figyelt kérdés

Azt is hallottam, hogy kivonják a forgalomból. Tud erről valaki valami konkrétumot?

Tavaly átálltunk erre Bravectoról, mert ez egyben szívférgesség elleni megelőzés is,nem kell külön Milobemax v. Milprazon hozzá, de most muszáj volt megint Bravectot vennem, mert Nexgard Spectrat sehol nem kapni.

Valakinek valami info a Spectráról?

Esetleg hol tudnám beszerezni... hátha van még valahol (a remény hal meg utoljára)...



2018. jún. 14. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Egy youtuber mondta a hetekben, hogy az ő városban(Szegeden talán) egész nyáron nem lesz kapható. Úgyhogy lehet, hogy hiánycikk.


Ha itt nem kapsz rá választ, szerintem írj a gyártónak, vagy a forgalmazónak, ők tudnak biztosat mondani.

2018. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs, két hónapja hoztam el az utolsót az állatorvostól. Azt mondták hívnak, ha érkezik, de még nem kerestek.
2018. jún. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pest megye, három hete kb simán vettem hármat. Szerintem telefonálgass körbe pár állatorvost a környékeden.

A forgalomból való kivonás szerintem pletyka, itt a hivatalos nébih oldal, az összes Nexgard termék rendben lévőnek látszik:

[link]

2018. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is hiánycikk. Állatorvosunk figyelmeztetett,hogy ez lesz így még máciusban vettünk 5 tablettát,hogy kihúzzuk a nyarat. Jó ötletnek bizonyult :)
2018. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


A mi állatorvosunknál már majdnem 2 hónapja nincs, és nem is ígérik, hogy lesz.

Írok a forgalmazónak és megkérdezem, mi a helyzet.


#3-as, Pest megyében konkrétan hol tudtál venni?

2018. jún. 14. 17:47
 6/13 anonim válasza:
Kaptál választ a gyártótól/forgalmazótól?
2018. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2018. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6-os, végül nem kérdeztem meg, mert szerencsére tudtam venni egy közeli állatpatikában.
2018. aug. 5. 09:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Hol kaptál végül? Én kerestem, de sehol sem kaptam. :(
2018. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9-es a Mogyi Állatpatikában van.

[link]

Én a III. kerületiben vettem.

2018. aug. 8. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!