Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Acana és az Orijen tényleg...

Az Acana és az Orijen tényleg eredeti kanadai táp? (Úgy értem Kanadában készítik és onnan szállítják? ) És igaz, hogy ezek a legjobb kutyatápok a világon? Mitől olyan különleges?

Figyelt kérdés

2018. jún. 14. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
AZ acana semmiben es szerintem az ara se passzol a minosegehez (egyebkent Orijen LITE). Az orijen talan a legjobb kutyatap, a rendes hustartalma magas (a legtobb cucc amibol hidegpreselik emberi fogyasztasra is alkamas) az alapanyagok ellenorzott gazdasagokbol vannak es velhetoen Kanadabol toljak szet vilagszerte. Viszont bar en Orijennel etetek, szerintem rohadtul nincs ar ertek aranyban a cucc.
2018. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű tápot akarsz venni, akkor ajánlom a Real Nature-t, én a halas és a marhás Wilderness tápokat szoktam venni a kutyámnak. Nézd meg az összetevőket, nekem szimpatikusak voltak. És ami fontos, hogy ha egy táp csirke/marha mentes, akkor az állati zsírok-ban sem lesz csirke/marhazsír. A legtöbb tápban van csirke zsír, akkor is ha nincs bennük csirke hús. Ezt a tápot főleg allergiás kutyáknak szokták ajánlani, én is emiatt próbáltam ki, szuperül bevált.
2018. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincsena közelünkben freshnapf de köszi.

tudom h jó táp.

2018. jún. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!