Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan sétáltattok két...

Ti hogyan sétáltattok két kutyát egyszerre?

Figyelt kérdés
Két külön pórázon, két kézben/két külön pórázon egy kézben/olyan pórázon, aminek a vége kétfelé csatolható? Vagy esetleg mindketten szabadon/egyikőjük szabadon, másik pórázon?

2018. jún. 17. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
én négy kutyát,a sajátjaim,sétáltatok egyszerre,egy kézben ketté csatolható pórázzal.Nálunk ez vált be a legjobban.
2018. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Neha szoktam a szomszedet is. Kulon poraz egy kezben.
2018. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos már csak egyet, de míg ketten voltak egy oldalon sétáltattam őket, külön pórázon, így mindkettejük kontrollálható volt. Azért sem pártolom a kétfelé csatolhatót, mert azzal a külön való irányításukat meg sem lehet oldani.

Mindkét kezem foglalt volt egyébként.

Az is előfordult, hogy a szófogadóbb elengedve jött mellettünk, a másik pedig pórázon, ez kicsit kényelmesebb volt számomra hosszabb távon. Amúgy élvezetes volt így a falkázás, és a sok szár miatt kicsit olyan érzés, mintha fogatot hajtana az ember. :)

2018. jún. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
2 pórázon, egy kézben jönnek. De általában a fiatalabb (9 éves) el van engedve, az öreg (14 éves) látása már nem a régi, ezért őt csak a parkban engedem el, amikor leülünk, vagy bandázunk. Akkor mindkettő szabadlábon van. 1 éve még ő is szabadon jött, de azóta sokat romlott a látása, így inkább pórázon tartom többnyire.
2018. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
külön pórázon, egy kézben, majd a földútra érve szabadon van mindkettő :)
2018. jún. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Én külön kézben hosszú pórázon ha egyedül sétálok.
2018. jún. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Külön pórázon van az összes, 3 egyik kézben 2 másikban.

Erdős vagy hasonló "kihaltabb" helyen szabadlábra helyezve.

2018. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 G. M. ***** válasza:
0%
Vannak ilyen póráz megtöbbszörözők, amiket hozzácsatolod a póráz végéhez, és két felé osztják azt. Így ne m rángatak jobbra-balra, és könnyem is figyelni rájuk
2018. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
2 kutyám van, külön pórázon és egyik az egyik oldalamon másik a másik oldalt.
2018. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

3 kutya, leginkább szabadon.

Ha már nem akarok annyira figyelni/fegyelmezni, akkor 1-2-t pórázra fogok, és mehetnek előttem póráztávon belül. Ha haladni akarok, akkor vagy mindhárom külön pórázon bal lábnál egymás mellett, vagy szabadon lábnál

2018. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!