Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak a hatósági állatorvos...

Csak a hatósági állatorvos ivartalaníthat házánál vagy bármelyik?

Figyelt kérdés
Barátnőméknek a hatósági főállatorvos(azt hiszem ezt mondta) csinálta és ő úgy tudja csak ő csinálhatja így. Hajdú-Bihar megyében ki a főállatorvos? Vagy ismertek ilyet akinek megvan a felszerelése hozzá és megcsinálja háznál?

2018. jún. 19. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkinek se kéne háznál ivartalanítani. Az nem egy felszerelt steril rendelő, én biztos nem tenném ki ennek a kutyám.
2018. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hozzájuk vitt steril matracot meg minden felszerelést. Azért keresek ilyet akinek van minden felszerelése.
2018. jún. 19. 22:18
 3/9 Metionin ***** válasza:
28%
Én is úgy tudom hogy nem lehet csak felszerelt rendelőben. Nálunk sincs ilyen orvos 45 km-es körzetben, emiatt nincs a kutya ivartalanítva. A macskát is úgy vittem el busszal.
2018. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez illegális nem? Legalább is én úgy tudom háznál senki sem ivartalanít.
2018. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy felelős állatorvos sem ivartalanít háznál! Nem az őskorban élünk. Hatósági meg pláne nem.
2018. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Himeket néha szoktak otthon is herélni, de olyanról még nem hallottam hogy szukát pakolt volna ki bárki is "a konyhaasztalon"...
2018. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk (Pécs)is a hatósági csinálja. Vagyis hallottam már hogy herélt háznál. Keress rá és kérdezd meg.
2018. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Az biztosan nem FŐÁLLATORVOS volt, ugyanis az ilyen ember, aki háznál ivartalanítja az állatokat az nem méltó erre a rangra! De veled sem lehet minden rendben, ha egy ilyen kérdés egyáltalán felmerült benned... A sterilitás az egyik dolog, de mit tesztek, ha valami komplikáció lép fel a műtét közben és a rendelőben van csak hozzá felszerelés? Én úgy érzem, hogy egyesek a "rutinműtét" szó hallatán azt gondolják, hogy ott biztosan nem történhet semmi...
2018. jún. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Barátnőmék is Pécs mellett élnek és de, a hatósági állatorvos csinálta.
2018. jún. 20. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!