Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon kistestű kutyának hol...

Nagyon kistestű kutyának hol találok lasztit?

Figyelt kérdés
Kutyám 2 kiló, pofija iszonyat pici. Létező összes helyen néztem neki lasztit, de sehol sem árulnak ilyen picit. Macskáknak valót vettem neki, az belefért a szájába, csak azzal az volt a baj, hogy szivacs és egyből szétrágta. Tippek? Gumilabda is sajnos túl nagy neki :S
2018. jún. 20. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Más bolt macska vagy kisállat részlegét is érdemes megnézni, mert sokszor szokott lenni. Kínai boltokban is szoktak árulni ilyesmit, ott még lehet esély. Ha online rendelsz neki valamit (tápot, fekhelyet stb), hozzá lehet tenni egy labdát. A nagyobb online boltokban szokott lenni gumilabda macskáknak. Ha egyik sem jön be, megpróbálhatod a nagyobb boltokban kihelyezett gyerekeknek való "automatákat", amiben pici cuccok vannak. Szokott ilyen lenni kifejezetten gumilabdákkal. Nagyobb Tesco, Auchan előterében általában vannak ilyenek
2018. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket :) Tescos tekerőset meg is nézem, hogynem gondoltam errem:D
2018. jún. 20. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!