Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit használjak hogy a kutyámat...

Mit használjak hogy a kutyámat ne bántsák a legyek?

Figyelt kérdés

Ma figyeltem meg hogy a kutyámat el lepik a legyek de ahogy láttam nem is sima házi légy,pedig nincs rajta seb még sem hagyják békén és a fülét is ki kezdték.

Tudom hogy meg kell kérdeznem egy állatorvost is,de most csak így hírtelen rákérdezek hogy ha valakinek volt hasonló gondja akkor mondja meg legyen szíves hogy mit használt.

Előre is köszi a válaszokat


2018. jún. 20. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A sebet Federollal kend, egyébként meg nálam a Neostomosan vált be legyek ellen.

[link]

2018. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kipróbálom!
2018. jún. 20. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a gyógyszertári cinkpasztát tettük rá, ez nem olyan profi mint amit a fenti válaszoló linkelt de addig amíg nincs az nagyon jó ez a paszta. Sűrű, fenn marad és védi a sebet és nagyon jó fertőtlenítő és sebgyógyító.
2018. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Volt hasonló problémánk nekünk is, ugyanazokat használtuk, mint amiket az első válaszoló írt. Nekünk is bevált!:)

2018. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Piret MIx

" Nyáron a kutyák fülét zavaró legyek ellen használjuk a permetet (taszító-repellens hatás). A permetet a szúnyogok távoltartására is használhatjuk. "

Nekem nincs gondom a legyekkel, viszont a szürke poloskákat tavaly a falra permetezett szer távol tartotta. Amelyik volt olyan gügye, hogy megmaradt a falon, az szépen lepottyant egy idő után döglötten.

2018. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sebre Federol. Távol tartja a sebtől a legyeket, és a sebgyógyulást is elősegíti.

Ha nincs seb akkor van 2 eléggé hatékony csepp, ami távol tartja a legyeket is a kullancs, bolha, szúnyog mellet. 3D Vecra és Adventix.

Az állatorvos biztos tart belőle, de egy jól felszerelt kisállat boltban is kell hogy legalább az egyiket árulják.

2018. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!