Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foresto nyakörvet tudják...

Foresto nyakörvet tudják utánozni?

Figyelt kérdés
Eddig az állatorvosnál vettem 10ezerért/darabot. Amiből 2 kell, mert 2 kutyám van. Az állaálltatorvos mellett nyílt egy állateledeles bolt, ahol játékot is lehet kapni, és foresto nyakörvet is. Nàla 7000 a nyakörv. Jelenleg nem aktuàlis még újat vennem. Szóval az lenne a kérdésem, hogy konkrétan 10 méterrel arrébb 3000ft-al olcsóbb, lehet utánzat, vagy hamisítvány? Vagy egyszerűen azért olcsóbb, mert nem az állatorvosnál van?
2018. jún. 21. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:

Szépen elírtam...

* állatorvos

2018. jún. 21. 15:36
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ekkora különbségek vannak. Ahonnan rendelem a kutyatápot, ott szintén 7000 ft, az állatos boltban már 9000.
2018. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában mindent neten rendelek meg és mindig olcsóbb, mint amennyiért az állatorvos adja. A Kiltix az állatorvosnál 5500, múltkor webshopból 3800-ért rendeltem, nem hamisítvány. Attól függ, ki milyen árréssel dolgozik :) De tényleg azt tapasztaltam, hogy a dokinál mindig drágább minden.
2018. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

6800 forintért rendelem minden évben kétszer a nagyot.

Állatpatikában 9000 forint nálunk. Biztos, hogy nem hamisítvány, csak szabadáras termék. Annyit kérnek el érte, amit nem szégyellnek.

2018. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem hamisítvány, mert szinte mindenhol annyi. Szvsz az állatorvosod szépen átb., habár neki is meg kell élnie valamiből.
2018. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Állatpatikába nálunk is 9000-9500 ft a foresto


Neten 7 ezer vmennyiért rendelem,nekem is két kutyám van így két nyakörvnél még szállítási ktg sincs.


Sajnos állatorvos és a patikában is raknak rá pluszt.


De a kutyám gyógytápja is olcsóbb a Petissimon mint az állatpatikába igaz csak egy ezressel,de olcsóbb.

2018. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom miért lettem lepontozva.

Sajnos sok gyógyszert és két fajta speciális gyógytápot kell vennem. Így is nagyon sok. Ha tudok spórolok!


Állatpatikában tényleg néha túl vannak árazva a dolgok.

Amik ha most rögtön kellenek oké.


De akinek hosszútávon annak bizony nagyon zsebbe nyúlós patikában vásárolnia mindent.

2018. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!