Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mudi színeinek hol lehet...

A mudi színeinek hol lehet jobban utána nézni? Vagy kit érdemes megkérdezni?

Figyelt kérdés
Állítólag a hamvasok hajlamosak kopaszodni a fülükön meg néhány egyed még a hátukon, lábukon.. Nekem hamvasom van (szürke bunda, barna szemek, a füle hegyén fehér a szőr) de semmi baja, felnőttként is szőrös maradt. Érdekelne a hamvasbarna szín, hogy jár-e valamilyen plusz kockázattal. A jövőben lesz még egy kutyám és ez a színváltozat megtetszett.

2018. jún. 23. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a tenyésztőjénél, kennelben tudsz utánaérdeklődni, vagy a fajtagondozó egyesületnél a genetikát illetően.
2018. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi, a mudinál nincs igazi színház kötött hibálya. Talán az egyetlen, a fehér/fakó mudik váltóorra, de ez sem számít súlyos hibának.


Egy elég részletes írás a hamvas színről:

[link]


De van sok jó leírások felrakva.

2018. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
A kopasz az a májzli.
2018. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Facebookon van mudis csoport, lépj be, ott biztosan segítenek. "Mudi barátok" a neve. A hamvasbarna elég ritka szín. Én egyet láttam eddig, annak dús bundája volt.
2018. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!