Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám a staffinkat...

Mivel tudnám a staffinkat nevelni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem lehet éjszaka mászkál,beh....gyozik folyton!

Elegem van belőle!

Legszivesebben elengedném lent !!több gyerekünk van kicsi a lakás!!

Szóval több baj is van!!

A páromat meg nem érdekli semmi csak van a kutya és kész!!

Azon kívül hogy leviszi este nem csinál vele semmit !

Én adok neki zabálni,sétáltatom napközben,stb

Ja és este vele alszik !

Velem és a gyerekeivel nem törődik!!Segítsetek köszönöm


2018. jún. 24. 00:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Előbb a párodat kéne megnevelni, ha gondolod segítek benne privátban dobj egy számot.
2018. jún. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Jézus! Te inkább ne neveld, ha ennyire utalod szegény állatot

Mellesleg féltékeny vagy egy kutyára? Miért vallaltatok? Miért ilyen nehéz fajtát? Mit akarsz pontosan elérni a kutyával?

Nekem a kutyám a szőrös gyerekem, mert pont olyan védtelen és kiszolgáltatott. Nem értem ezt miért nem fogják fel az emberek... :(

2018. jún. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Foglalkozni kell vele, amit láthatóan nem kap megfelelően. Ez nem a te hibád, nekem az jött le, nem te akartál kutyát a házba.

Keressetek neki jobb helyet.

2018. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem nem akartál kutyát csak a párod beállított vele (gondolom faroknövelőnek kellett a kutya), viszont foglalkozni nem foglalkozik vele így az rádmarad...


A kutyát ajándékozd el, és mond meg a párodnak, hogy mehet ő is utána. Másik lehetőség, hogy megneveled a párod.

2018. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm két utolsó,igen ez a helyzet rám lett kényszerítve,nem elég nekem a 3 gyerek!!😢

Eladni nem lehet közölte mehetek én !!

Tehát nehéz éa ezt kell elfogadnom ,csak az a legnagyob gondom hogy ő nem hajlandó nevelni én meg nem tudom!!

Rohadt undorító akaratos dög!!

Teljesen kikészülök ettől a kutyatémától!!

Két első meg nem kívánom hogy a helyzetembe legyél!

Ha nem tudtok többet akkor nem kéne bele po.....zni !!😈

2018. jún. 24. 11:10
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Kutyát tartani, nevelni következettesség nélkül nem lehet. Ha a párod nem neveli a kutyát, akkor te egyedül nemfogsz tudni megnevelni egy staffit. Erre a problémára az egyetlen megoldás ha fogod a cuccait és elköltözöl a gyerekeiddel, ilyen tartási körülmények között egy stafi bármikor súlyos/életveszélyes sérülést okozhat másik kutyának vagy a gyerekeidnek.
2018. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ezt pedig sokan mondják hogy attól tuti nem kell tartani hogy bárkit is bánt!

Mivel régen ezeket dajkakutyának tartották!

Most akkor hogy is vam ez?

Eddig egyik gyereket sem bántotta!

Mondtam a páromnak ha ez csak 1x megtörténik a kutya repül !!😯😯😉

2018. jún. 24. 12:00
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja és nehogy már én költözzek el?!!!!
2018. jún. 24. 12:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kutya rosszul van nevelve (és itt jelenleg nem rád gondolok), a gyerekekre veszélyes lehet, egy rossz mozdulat, egy rossz hang... Persze ettől még nem kell tartani, csak figyelni... ha még kölyök kutya, akkor könnyebb lesz a helyzet a nevelésben. Az lenne a legjobb ha a gyerekeket bevonva "nevelnétek", hogy ne is legyen baj a későbbiekben. Sétáltassátok együtt a kutyát. Amúgy ha a kutya érzi, hogy kitörödik vele (azaz ti), akkor egy idő után azt veszed majd észre, hogy a ti kutyátok és nem a párodé.

Nevelés kérdésében tudom ajánlani a Csodálatos kutyadokit (vannak fent részek a youtube-n is), és rengeteg kitartást hozzá, és következetességet.

Az én kutyám is nagyon makacs, de megtanulta, hogy én makacsabb vagyok nála, és az van, amit én mondok. :D

2018. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Így van dajka kutyának hívják. Amerikában tenyésztették ki, főleg a kertvárosban tartották kinti-benti kutyaként. Nevelve, lemozgatva, kifárasztva egy nagyszerű és engedelmeskedik családi kutya.

De egy túlzsúfolt lakásban, nevelés, foglalkozás nélkül veszélyes. Egy csivava is az, csak az sokkal kisebb sérülést képes okozni, és egy laza kézmozdulattal félre lehet lökni.

2018. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!