Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog ajándékba...

Éva9999999 kérdése:

Francia bulldog ajándékba külföldről?

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 11:07
 1/4 A kérdező kommentje:

A kerdést azert írtam ki, mert megjelent egy hírdetés a neten. Válszüzenetben jön egy tört magyarral megírott szöveg, hogy a kutyát ingyen odaadják, csak 30.000 Ft-ot fizess előre meg a szállításért, és add meg a személyes adataid, az okmányaid számát is. Kíváncsiságbol kérdeztem meg a hírdetőt.

Ha a kutya az övé, és ez valós, miért nem adja ajándékba az országában, és miért ker előre pénzt, személyes adatokat?

Senki se dőljön be neki, én nem tettem. Vannak naív emberek, akik ezt elhiszik, de azért írok ide, mert meg akarok ettől óvni mindenkit, aki elhiszi.

Nagy valószínűséggel fel akarják használni az adataid és még pénzt is akarnak kicsikarni belőled, kutyát meg biztos nem fogsz látni. Persze úgy hírdeti magát, mintha a kutya itt lenne az országban, majd kiderül, hogy az Angliában van.

Vegyetek itthon kutyát, leinformálható helyről, amelyik ingyen van és külföldön, főlsg ha még előrs kell fizetni pénzt egy teljesen idegennek, az átverés. Ez a hírdetés most megy a neten.

2018. jún. 24. 11:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek . Anno yorkshire terriert találtam így . Elvileg szerető gazdát keresett nekik de persze a gazdi állja a költségeket . Pont olyan. országban élt ahol volt ismerős aki pont készült haza . Több email váltás után mondtam neki ,hogy felesleges a szállítást intéznie van ismerősöm aki elhozza a kutyákat . Többet nem jött válasz ..
2018. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte el se kellett olvasnom a kérdés magyarázatát, tudtam hogy ez is a kamuhirdetésről szól aminek nagy divatja van mostanában. Fizesd ki a szállítást előre, kutyát meg sose látsz...nehogy bedőlj neki. Józan paraszti ésszel tudja az ember hogy semmi sincs ingyen.
2018. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki ilyesminek bedől, és pénzt utal, az meg is érdemli. Ennyire nem lehet hülye valaki, hogy ezt elhiszi.
2018. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!