Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja tőle, ha szőröstől-...

Lehet baja tőle, ha szőröstől-bőröstől (tollastól) megevett egy fél csirkét a kutyám?

Figyelt kérdés
Kizárólag tápot kap, nyers dolgot még egyáltalán nem evett
2018. jún. 24. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. jún. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tollat is evett, lehet nem fogja szeretni a gyomra és kihányhatja. Sanszos az is, hogy lesz némi hasmenés is.

Ha a vasat is megemésztő kutyád van, még ennyi sem lesz.

2018. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szokott ilyesmit kapni. De nem szúrja ki a csont a beleit? Inkább attól félek. 42 kilós német juhász, 4 éves. Mire észrevettük, már csak a nyakrész, szárnyak volt meg.
2018. jún. 24. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyeld a kutyát, de semmi baja nem lesz! Nekem 20 évvel ezelőtt egy 15 kg-os németjuhász keverékem evett meg egy egész csirkét, mire hazamentünk. Csupa toll volt a kert, a kutyám meg hatalmas pocakkal kéjes pofával feküdt, egy napig meg sem tudott moccanni, talán csak inni kelt fel. Először én is megijedtem, de szerencsére nem történt semmi. Pár nappal később már nevetve meséltük, mert egyáltalán nem tudtam haragudni rá, hogy bemászott a tyúkólba, nagyon életrevaló kutya volt! :)
2018. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki nyersen etet, az is ad a csirkével csontot is. A nyers csont rugalmas. Plusz hússal együtt ette a kutyád. Ma ne adj neki vacsorát.
2018. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szúrja ki a nyers csont a beleit. Lehet megterheli a gyomrát, így holnapig ne kapjon kaját, de amúgy kutya baja nem lesz a nyers fél csirkétől.
2018. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam. Akkor ma már nem adok neki enni. Lehet, hogy kicsit sok volt neki, mert az előbb legelt. :)
2018. jún. 24. 18:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!