Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a párom...

Miért csinálja ezt a párom kutyája? Utálom már.

Figyelt kérdés
Szuka, nemrég került hozzánk (én nem akartam). Mostanában rászokott, hogy a lakásba csinál be, vagy a lépcsőkön és a folyosón, a kapu előtt pisili ki magát. Mindegy, csak ne kint kelljen a házon kívül. Ez szándékos, megfigyeltem. Másfél éves és ugyanúgy van sétáltatva, mint eddig és jó sokat. Fekve is maga alá pisil, séta közben is, mindig, csak a lényeg hogy házon belül tegye. Eü baja nincs, dokinál voltunk már kétszer. Amióta látja, hogy ez engem mennyire felidegesít, azóta arra is rászokott, hogy ha valami nem tetszik neki, akkor megvárja, amég odamegyek hozzá, mélyen a szemembe néz flegmán és nekiáll pisilni. Gyűlölöm. Mit lehet erre kitalálni? Semmi különösebb dolog nem történt vele.
2018. jún. 25. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Több oka is lehet, ehhez látni kellene a kutyát. Pl. félelem. De semmiképpen nem normális.

Kutyát úgy kellene csak tartani, ha azt minden családtag szeretné, vagy legalábbis nem utálja.

2018. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

Anno nekem is volt kutyám és ugyanezt csinálta...


Azóta macskám van és szobatiszta :)

2018. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Azért ha fekve is maga alá pisil, nem normális, és nem kicseszésből csinálja!


Nem tudja tartani, kizárt dolog, hogy ne betegség - inkontinencia- legyen a háttérben! Talán meg kellene mutatni hozzáértő orvosnak! Szerencsétlen kutya :(

2018. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem a kutyát utálom, hanem ezt a folyamatot, amit csinál. Én is kutyás vagyok, de figyelmen kívül hagyta a véleményem erről. Igen, szerintem is hülyeség volt idehoznia a tiltakozásom ellenére. A kutya sétálni szeret, ezért is nem értem ezt a becsinálósdit. Ha szeret sétálni, miért akar minden áron a szemem elé pisilni?
2018. jún. 25. 14:54
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen nincs, a kutya sosem piszkít szándékosan maga alá. Akkor cseréljetek orvost, mert holtbiztosan baja van, egyszerűen nem érzi mikor pisil. Valami komplexebb vizsgálat kell. Eddig milyenen voltatok, mit néztek nála?
2018. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De visszatartja! Ha kirohanunk vele, hogy esélye se legyen pisilni út közben lefelé, akkor lent tartogatja amég fel nem érünk.
2018. jún. 25. 14:55
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

A párod baromi hülye és felelőtlen. Egy más által nem kívánatos állat a családban csak kizárólag állandó feszültséghez vezet.


Elvihetnétek kutyasuliba a biztosabb nevelésért. Te pedig ne szólj bele a nevelésébe és semmibe. Nem te akartad, az ellenszenves viszonyulással csak rontasz a helyzeten. Ezt kizárólag úgy lehet megoldani, ha leüllsz és beszélsz a pároddal.


"Ez szándékos, megfigyeltem. (...) Amióta látja, hogy ez engem mennyire felidegesít, azóta arra is rászokott, hogy ha valami nem tetszik neki, akkor megvárja, amég odamegyek hozzá, mélyen a szemembe néz flegmán és nekiáll pisilni."

NO COMMENT :D

2018. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsétlen állat bekerült egy ilyen feszült közegbe két hülye mellé és ő van kiutálva
2018. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Milyen ilyen mellett? Olyan mellett, aki elvállalja a kutya ellátását, miközben alig fér bele az életébe? Szegény kutya, tényleg! :D Az idegroncs pedig maximum te vagy, ha így felhúzod magad azon, hogy nem kapsz tapsvihart a haszontalan válaszaidért :)
2018. jún. 25. 15:06
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem legyen macskád.

Azt könnyű megtanítani a szobatisztaságra.

Régen kutyám volt, de mivel sosem lehetett megtaníttatni szobatisztaságra (pedig kutyasuliba is hordtam), ráadásul sokszor büdös volt, ezért elajándékoztam az egyik rokonomnak.


Na de én szeretem az állatokat, ezért lett egy macskám. Azt könnyen megtanítottuk arra a családdal, hogy a homokjába intézze a dolgát, és az állat szobatiszta lett.

2018. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!