Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy taníthatom meg a kutyámat...

Hogy taníthatom meg a kutyámat, hogy ha pl. rosszul vagyok vagy összeesek jelezze, ugasson?

Figyelt kérdés
Tudom, egyes kutyákban ez alapvető, de az én kutyám kb leszarná :D

2018. jún. 25. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ezt nem nagyon lehet tanítani. Amelyik kutyának a mindene a gazdi, és meghalna érte, annak ez azonnal jön. Ha a kapcsolatotok nagyon jó, akkor vagy nem érti, vagy csak ilyen. :D
2018. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kutyák, akiknek az a dolguk, hogy ha a (beteg) gazdájuk összeesik és/vagy rohamot kap, akkor gyorsan keressenek egy felnőttet, és csalogassák a gazdihoz.


Ez a képzés hosszú idő és sok pénz.

2018. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
A lepontozás miatt hozzáteszem, régen, mikor kisebb voltam, megtréfáltam a kutyámat ezzel. Összeestem, ő pedig 5 percen át megállás nélkül visított (amíg fel nem keltem). Nem volt kiképezve SEMMIRE. :)
2018. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem arra képezik ki a kutyát, hogy visítson.


Keressen egy cselekvőképes felnőttet (nem gyereket, nem kerekesszékest) annak ugasson, hogy felkeltse a figyelmét, majd elvezesse a gazdájához.

2018. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat :)


(Senkit nem pontoztam)

2018. jún. 25. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:
2%
Igen, csak a kérdés éppen nem arról szólt. A válaszod nem is kapcsolódik a kérdéshez, kedves Lepontozó. :)
2018. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Miből gondolod, hogy lepontoztalak, Gyanúsítgató? :P


Meg tudod tanítani, de nem túl hatékony, ha tényleg gebasz van.

2018. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mivel ahhoz, hogy nullán legyek, minimum 2 ember kell, és senki más nem írt.
2018. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Veszel egy hat hetes, eleve elég érzékeny kölyköt, juhászkutyát vagy retrievert, majd nagyon erős kötődést és függést építesz ki benne. Közben állandóan tartod a kapcsolatot az egyik segítőkutyás szervetettel, jársz hozzájuk képzésre, betattod az ott előírt piszok kemény tartási és nevelési feltételeket.
2018. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Hat hetes kutyát nem vesz sehonnan.
2018. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!