Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jobb egy 12éves lánynak...

Melyik jobb egy 12éves lánynak, a golden retriever, border collie vagy beagle?

Figyelt kérdés
Nagy udvarunk van ott ellene,és naponta vinném sétálni.Elég szabadidőm is lenne hozzá.
2010. jún. 17. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Golden retriver. A border túl munkamániás egy kislánynak, a beagle meg túl önálló.
2010. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Beagle vagy Border Collie. A Golden Retriever is nagyon szép kutya, de szerintem túl testes...
2010. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első jól leírta, én is a goldent javaslom. Sokkal nyugodtabb, mint a border, könnyen kezelhető, a border túl pörgős még neki, a beagle pedig makacs lehet.
2010. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Golden, mert imádja a gyerekeket!
2010. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem egyik se, border végképp nem, hacsak nem különösen sportos kislány... Golden meg hát... nem lehet vele sokat "csinálni", a beagle meg túl önnálló.
2010. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miaz, hogy a goldennel nem lehet sokat csinálni? :O


Nekem goldenem van, vadászni járunk, képességvizsgát nemrég tettük le, van BH1-es vizsgánk. Most az obdience-re kezdtünk rágyúrni és nagyon jól megy neki. Nyommunkát is kiszeretném vele próbálni, mivel nagyon orros és a kiképzőnk szerint is menne. Az agility-t is űzzük, meg a frizbit, bárcsak mint erő levezetés.

2010. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A 3 közül egyértelműen a golden retriever, az első jól összefoglalta a lényeget.

Ha nincs pénzetek igazi tenyésztőtől vásárolni (60-80e Ft-nál kezdődik!), könyörgöm, ne egy expressz-es szaporítót válasszatok, hanem nézzétek meg a fajtamentés honlapját. Szuper kutyáik vannak, nagyon megbízható, lelkiismeretes munkát végeznek.

[link]

2010. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Golden, ez nem kérdés, beagle makacs, kemény kéz kell hozzá, a border meg munkamániás, napi 5-6 óra foglalkozás kell minimum.
2010. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor egyértelmüen golden.
2010. jún. 17. 12:37
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Golden.

Border Collie&Beagle mind önálló, munkamániás, makacs, önfejű kutyák. De imádnivalóak:). Erről ennyit.

2010. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!