Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minőségűek ezek a...

Milyen minőségűek ezek a kutyatápok?

Figyelt kérdés

Susa,Fides,Ecopet,Chicopee,Dog vital,Prémium dog,Fun dog, Nutri love dog, Dog chow, ACC, Gemon,Acana, Orijen,Brit,Brit Care,Husse,Josera

Ti melyiket próbáltátok, melyik vált be, stb.Minden vélemény, rangsor érdekelne.



2018. jún. 28. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezekől tudok nyilatkozni, nálunk és az ismerősi körömben bevált, jó minőségű


Acana

Brit

Brit care

Josera

2018. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pitemnél a Dog chow nem vált be, a Brit Premium igen.
2018. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem hallottam még életemben, kivéve, amiket az 1. írt.
2018. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ecopet- ócska.

Chicopee - ócska.

Dog vital-ócska.

Nutrilove - van, amelyik nagyon gagyi, van, amelyik még elmegy.

Dog chow-gagyi.

Brit - közepes.

Brit care - jó táp.

Acana, Orijen - papíron jó tápok, de méregdrágák, ennyiért már vehetsz színhúst is.

Josera - túlárazott, elég gagyi.

Husse - összetétele alapján nagyon túlárazott.


Hosszabb távon Brit care-t etettem, az teljesen jó volt és az ár-érték aránya is korrekt.

2018. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Acana: hasmenes

Husse: nagyon draga, de a szomszedom a kutyajat ezzel eteti, nagxon bevalt naluk

Brit care: a lazacos bevalt volna vegtermek ugyileg, de nem ette

A baranyos tapjansl meg megneztem a tapszemeket, es tele volt szőrrel, igy az ment is a kukaba

Jelenleg es ami korabban is bevalt nalunk ,extra erzemeny gyomorra, az a Josera duck& potato gabonamentes tapja. Soha tobbet nem probalkk semmit ki, es ennel sokkal tobb premium tapot probaltunk, de soha tobbet.

2018. jún. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül a britet próbáltam és etettem is vele kb 2 évig, igazából nem volt vele semmi gond, csak a kutyámnak picit rövidebb lett a szőre.

Joserából egyszer rendeltem egy zsákkal és az is okés volt a kutyámnak, de nem tetszett az ár-érték aránya. Amúgy a joserának elég nagy skálán mozognak a tápjai minőséget (és ennek megfelelően az árat) tekintve. Kutyás rendezvényeken mindig bebúrok egy halom tápmintát és azokat is mind szívesen megeszik a kutyáim.

Innen amúgy az acana és az orijen a legjobb, csak ugye elég drágák.

A brit care is jó még és van egy ismerősöm, aki susával etet és rendben van a kutyája, de én pl ha nem muszáj, nem adnám.

2018. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Joserábaól a bárányosat etettem (lamb & rice) és az nagyon gyenge minőségű volt, több jött ki hátul a kutyából, mint ami elöl bement.


Az Acana bárányostól meg nagyon büdöseket eregetett állandó jelleggel.

2018. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

- Susa - Nem rossz sok jót halottam róla

- Ecopet - Árához képest rendben van

- Chicopee - Nem vagyok róla jó véleménnyel, de ár beltartalom tekintetében

nem rossz.

- Dog chow - Kutyát nem etetnék vele maximum disznót

- ACC - Halottam róla hideget- meleget, összetevőjében rengeteg gabonát

tartalmaz.

- Acana - Kiváló minőség, de az ára is magasabb. Kicsit magas a fehérje érték

benne, ezért nem minden kutya reagál rá jól. Mi az Acana Red Classicot

rendszeresen etetjük télen. Jó tőle a konti, és a magasabb zsír és fehérje

télen kinti kutya lévén jól jön.

- Orijen - Kiváló táp, ugyan az agyártó mint az Acanának, kicsit magasabb minőség, szintén magasabb fehérje értékekkel.

- Brit - Régen nagyon jó volt. Mostanában gyengült a minősége, de az ára nagyon baráti, összetételéhez képest.

- Brit Care - Nagyon jó véleménnyel vagyok róla, évek óta etetek vele.

- Husse - Túl sok gabona, szerintem nem éri meg az árét, akkor már inkább Josera

- Josera - Tápjai többsége jól emésztődik, és az ára is baráti, én a benne lévő kukorica miatt nem etetnék vele.


Még pár márka, aminek utánna tudsz nézni:

- Fitmin - a bárányos tápja elég jó főleg az árát tekintve

- Markus-Mühle Black Angus - Német gyártmány, hidegen sajtolt, szárított marha és kacsa, az ára összetételéhez képest verhetetlen.

- Lukullus - szintén Német gyártmány, hidegen sajtolt, kiváló minőség és ár.

. Visan Optimanova - nagyon jó összetétel, a nyulas, halas és csirkés. Van rizses és gabonamentes is. A rizs-csirke kombó jó árban van.

- Ontario - Canadai táp nagyon jó minőség, összetételben és árban a Brit Care szintjén mozog.


De még lehetne sorolni ;)

2018. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi ezeket próbáltuk:


ACANA (nem vált be, túl erős volt a kutyának)


Josera (jó volt, de jobbat szerettem volna)


Brit Care (jó, bár egy kicsit lágy tőle a végtermék, valószínűleg ez is kissé túl erős a kutyának)

2018. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!