Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatartók! Észleltetek már...

Kutyatartók! Észleltetek már hasonló változást a kutyátoknál?

Figyelt kérdés

Egy négy éves németjuhászom van,ma észrevettem, hogy nyöszörög, ideges, körbe szaglászik és be akar jönni a házba, annak ellenére, hogy már kapott enni. Ma séta közben alig tudtunk haladni, mert folyton a lábamhoz bújt, hogy simogassam, és az utóbbi időben(szüleim elmondása szerint kb. egy hete) gyakran elbújik a garázsban, pedig régen csak akkor ment be, ha eső elől akart elbújni.

Az utóbbi időszakban a vizsgaidőszakkal voltam elfoglalva, és nem vagyok biztos, hogy esetleg túlreagálom-e a dolgokat, és csak hiányolt(erős bújás), vagy valami fájdalma, baja van(nyöszörög, nyugtalan), és eddig nem vettem észre, mert mással voltam elfoglalva. Gondolkozom rajta, hogy holnap kihívom az állatorvost. Valaki volt már hasonló helyzetben a kutyusával? Mire utalhatnak ezek a jelek?


2018. jún. 28. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy nagy adag simogatás jót tehet neki, de ha tényleg tartósan áll fenn ez a viselkedés, érdemes lenne állatorvoshoz vinni.

Próbáltad már tapogatni? Nyílván ha érzékeny területet fedezel fel, akkor valószínűleg megvan a probléma forrása.

Valami trauma érhette a kutyádat?

2018. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Holnap reggel megpróbálom megtapogatni.

Előbb mikor kimentem és hívtam, oda jött, és nyöszörgött kicsit, mintha jelezni akarna valamit, aztán pár perc után ott hagyott. és visszaszaladt a garázsba.

Trauma nem tudom, milyen érhette volna. Mi bennünk is felmerült, hogy esetleg valamitől megijedt, azért bújik el gyakrabban, de nem tudunk logikus magyarázatot találni, hogy mitől (falu szélén lakunk, elég csöndes környék, nincs sok történés, ami megzavarhatná kb. az újévi petárdázásokat kivéve). Szóval egyenlőre tanácstalanok vagyunk. :/

2018. jún. 28. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém akkor viselkedik így, ha dörgős, villámlós idő közeleg
2018. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!