Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van 1 napig mindig...

Miért van 1 napig mindig hasmenése az állatorvos után?

Figyelt kérdés
Szerencsére ritkán látja orvos, mert makk egészséges a kutyám. Kötelezőkön, és a fél évenkénti rutin miatt megyünk hozzá. Volt már persze beteg, akkor is volt, de 6 év alatt 2x volt beteg (az is kisebb megfázás volt). Na szóval voltunk rutinon a héten, másnap hasmenést produkált. De mindig ezt csinálja orvos látogatás után. Ennyire fél bent? Nem kapott semmit most! Másnapra mindig elmúlik ez a helyzet. Nem szereti, ha idegenek piszkálják, de úgy gondolom ez normális. Mivel muszáj az egészséget megtartani, így én gonosz fél évente elcipelem az orvoshoz. Más kutyus is produkál orvos után fura tüneteket?
2018. jún. 29. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Stressz... szerintem.
2018. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg a stressz. A lovam képes szétfosni mindent, ha elválasztom az öribarijától xD befeszül az egész állat és jön is
2018. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém pl. minden kozmetikában tett látogatás, és a nálunk lévő családi kutyák távozása után nagyon lágyat székel.



Mivel ez sok éve fennálló, ismétlődő dolog arra a következtetésre jutottam h színtiszta stressz.


Nem a kérdéshez kapcsolódik ugyan de emiatt sem volt és nem is lesz másik kutyánk, állatunk mivel a kisvacak teljesen befordul, ha kutyák vannak több napig nálunk...

2018. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!