Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy legyek én a falkavezér?

Hogy legyek én a falkavezér?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a kutya jó esetben az egész családot annak tekinti.Én vagyok a családban a legfiatalabb (15 éves) van 2 báttyám.Félék hogy őket tekintené falkavezérnek,pedig ők az elején azt mondtáj hogy ne legyen kutya csak amikor megláttam akkor szerettekbele,de ez is olyan szerintem hogy 1 évig tart és utána szegény kutyával mi lesz.Aki eddig figyel rá az most rá se néz.Ezt szeretném elkerűlni

2018. jún. 29. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Romokban az oktatasunk...
2018. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Mint a farkasfalkában. Az a vezér, aki annak született.

A kutya előtt nem tudod magad okosnak, erősnek, és következetesnek mutatni, ha nem vagy az.


Nem az lesz a vezér, aki a legtöbbet tutujgatja, vagy jutalomfalatokkal kényeztetni, hanem aki következetesen, türelemmel, de szeretettel keresztül tudja az akaratát vinni a kutyán.

2018. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Körülbelül 1 éve, amikor megkaptam a kutyám, én is pont ugyanezen gondolkoztam...

A legegyszerűbb hha mindent te csinálsz a kutyus körül. pl.:te játszol vele, te sétáltatod, te eteted és hha van lehetőségetek kutyaiskolába járni az órákon te legyél vele, ha pedig nem, akkor te tanítgasd otthon!

Persze nem azt mondom h betegen is te menj ki hozzá, csak érezze h TE vagy a GAZDIJA! Néha hha hétvégén is tovább akarsz aludni, nyugodtan megetetheti bármelyik családtagot... csak a lényeg h összességében TE foglalkozz vele a legtöbbet!

Egyébként milyen fajta kutyád van? Mert a híresen családbarát kutyák mindenkit ugyanúgy szeretnek, csak nem mindenkinek ugyanúgy fogadnak szót. Nekem labradorom van, ami ilyen fajta. Mindenkit imád a családból. Az apukámra azért hallgat a legjobban, mert a férfiaknak van olyan magabiztos kisugárzásuk (ezt olvastam Cesar Milan könyvében), ami nekem nincs, bármennyire szigorú is vagyok... pedig én vagyok vele kutyasuliba heti 2x... Viszont! Nekem sétál a legszebben, mivel én hordom rendszeresen sétáltatni :)

Remélem tudtam segíteni és akkor se keseredj el, ha a tesóidnak jobban szót fogad, mint neked, mert lehet h téged akkor is jobban szeret!:D De ha érzi rajtad h TE szereted őt a családból a legjobban, akkor biztos ő is úgy viszonyul majd hozzád! ;)


Egy 13 éves labrador gazdi lány

2018. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem bántásból... de nagyon remélem, hogy a kutyákról többet tudsz, mint a magyar helyesírásról!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Megjegyzéshez:köszönöm hogy ilyen sokat segítettél.Sorry ,de a telefonos hibajavítóval meggyüllik a bajom
2018. jún. 30. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!