Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom kezelni a kutyám...

Nem tudom kezelni a kutyám dominanciáját?

Figyelt kérdés

Ismeretlen származású, mentett kutyám van. Ivartalanitva lett, kutyaiskolába is járunk, de olyan mintha egy farkasfalkában elnék. Állandóan bepróbálkozik, hogy mikor kerekedhet fölém.

Első naptól engedélyre ehet. Ehetne. De időközönkent bepróbálkozik. De ez csak egy példa.


És minden más gyakorlattal is ezt csinálja, hogy neha szarik rám.


Mit tudok tenni? Semmi nem segít.


2018. jún. 30. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább robotot tarts,ne kutyát!
2018. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kőkemény kézzel kell nevelni, nem finomkodva!
2018. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha próbálkozik, állítsd le. Tesztel téged és ha ráhagyod, csak még jobban fog tesztelni. És meg is erősíted benne, hogy valóban ne vegyen komolyan.
2018. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen idős? Milyen fajta? Szuka vagy kan? Szerintem tul sokat varsz...ha nem tanad neked akkor nem lehet olysn nagy problema, amit az ido, turelem, foglslkozas, szeretet ne oldana meg. Az en kutyamat kolxok kora ota en nevelem, es igy visszagondolva tul sokat vartam tole...hagynom kellett volna a sajat tempójában haladni. Amikor ezt felismertem azonnal visszavettem. Ovi es suli is volt es van, mert szereti.
2018. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, ha nem támad, ezt akartam írni.
2018. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!