Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Inkább magas minőségű száraz...

Inkább magas minőségű száraz táppal etessek, vagy BARF szerint?

Figyelt kérdés
2018. jún. 30. 14:14
 1/9 anonim válasza:
57%
A BARF etetés biztos jobb,mert te állítod össze. Sok jót hallani róla. Én a natural vetal termékeit etetem. Eddig nincs gond vele. Egyébként angol bulldogom van és szinte mindenre allergiás.
2018. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Viszont több állatorvos mondja a BARF-ra, hogy veszélyes, mint aki ajálnja.
2018. jún. 30. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal etess, amiről szent meggyőződésed, hogy a legjobbat adod a kutyádnak. ha egészséges, jól néz ki,akkor valószínűleg a megfelelő ételt kapja.
2018. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
10%

Egyetértek a 3-assal. :)

Én személy szerint a yorkimat sem magas minőségű táppal, sem BARF szerint etetem. Amit főzünk és nem túl fűszeres, abból mindig kap. Azonkívül kap tápot is, csak nem azt a "hiperszuper" tápot, mi Darling-ot veszünk neki. Amúgy amit te is megennél/megeszel, annak a 99%-át a kutya is megeszi :)

2018. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó... Maradtál volna csöndben
2018. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
1%
Megmondanád, hogy mégis miért? Köszi
2018. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

A kutyának a BARF megfelelőbb, de kell hozzá egy nagy fagyasztó és sok tanulás. Nem mindegy, hogy miből mennyit kap a kutya, és táplálék kiegészítő is kellhet. Könnyű elrontani, ezért mindenképp javasolt vérképet csináltatni ellenőrzésként, hogy nem-e romlott el nagyon valami.

A táp egyszerű, főleg ha nincsenek komolyabb allergiái a kutyának, teljesértékű, és a kutya korának megfelelően minden megvan benne amire szüksége van.

2018. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es a darling a világ legrosszabb tápja jézusom. Tele van ízfokozóval és színezékkel ennyi erővel etethetnéd chipsszel is,mert kb tápértéke ugyan annyi. Pár éven belül gyomorproblémás lesz a kutyád ettől a táptól!!


Az emberi kaja akármennyire nem fűszeres,zsíros olajos nem való kutyának.


Amit egyedül tudok ajánlani a húsleves,vmi oknál fogva amikor a kutyáim betegek voltak sokat segített,hogy kevertem a diétás kaja mellé. De persze ésszel és csak pár napig.


De más egyebet el kell felejteni!



Kérdezőnek!


Én magas minőségű táppal etetek ugyan úgy megvagyok vele elégedve mint mikor Barfoztam 1,5 évig.


Picivel több a széklet mint barfnál,de nem sokkal!


Nekünk a barf eléggé macerás volt. 1,5 évig bírtam. Panelban lakunk,nekünk plusz fagyasztó sehová nem fért volna el. Mi hűtőnk fagyasztójába meg alig fért húst konkrétan 4-5 naponta jártam henteshez,boltba húsért porcióztam.

Jó etetési forma,de körülményes,ezt nem tudja mindenki megoldani.


Az jó ha van egy olcsó és megbízható húsforrása az embernek és legalább egy havi kaját betud vásárolni.

Meg ugye eléggé bonyolult 4-5 féle hússal etetni,mert egyféle hús hosszú távon ugye nem ajánlott.


Ha van lehetőséged barfozni kipróbálhatod.

Ahogy érzed.


Orvos engem is lebeszélt,de nem igazán érdekelt.

2018. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyesen etetek mostmár 10 éve, és egészségesek, szépek a kutyáim. Átlagban heti 3 nap táp, 4 nap hus
2018. júl. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!