Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 napja a kutyám nem hallgat...

3 napja a kutyám nem hallgat rám, mi történhetett?

Figyelt kérdés
5 éves keverék. Eddig minden szavamat figyelte, nagyon ügyes kutyus amúgy. Szépen sétáltunk. 3 napja itthon sem jön elő ha szólok. Játszani jön, meg enni. Amúgy semmi. Kiabálhatom én a nevét semmi. Amikor sétálunk lent annyira figyel rám, hogy ül az út végén. Ott is hiába mondom, hogy gyere ide, hiába szólítom a nevén egyszerűen semmi. Tegnap már meghúztam a pórázt is, hogy tudja, hogy szólok neki..akkor odakullogott, de tudja, hogy rosszat csinált, és lapítva jött oda. PEDIG SOHA NEM ÜTÖTTEM MEG! És nő vagyok, még erélyes hangom sincs, maximum határozott. Mi történhetett vele, hogy füle botját sem mozdítja az eddig teljesen jól nevelt engedelmes kutyám?
2018. júl. 1. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Tüzelési időszak bolondíthatta meg?
2018. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
96%
Valamivel megsértetted és már nem tekint téged "falkavezérnek"... A kutyáknak is van lelkivilága... :D
2018. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Valamitől megijedt, vagy fájdalma van, és ezt veled köti össze a fejében. Rá kellene jönnöd a kiváltó okra.
2018. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem kutyája akkor csinálta ugyanezt, amikor nővérem terhes lett.

Nem változott valami?

2018. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet te vagy más, lehet a környezete más, lehet egészségügyi gond is.

Egyébként ezeket a sűrű időjárásváltozásokat a kutyuk sem viselik túl jól.

Tulajdonképpen ez akármitől lehet. Gondold jól át, történt-e valami szokatlan az életetekben, ha nem, akkor irány a doki.

2018. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából azóta csinálja, amióta elvittem orvoshoz egy külső vizsgálatra. Fülei, körmei, fogai stb. Csak az az érdekes, hogy aznap, és másnap teljesen jól viselkedett, talán még jobban is pörgött, mint előtte. Aztán utána jött ez a 3 nap, amit nem értek. Ma is hívogattam, már hol jön, hol nem. Ha sípolok a labdával, akkor szalad, de ha csak spontán hívom, akkor nem. Vagy, ha a tápos zacsit csörgetem, akkor is szalad. Amúgy az orvos mindent rendben talált,és nem kapott semmit. Megviselte volna? De akkor aznap, és másnap miért volt felpörögve teljesen?

Más változás nincs semmi sem.

2018. júl. 1. 17:37
 7/9 anonim válasza:
100%
Nem kapott veszettség elleni védőoltást? az szokott levertséget okozni...
2018. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Januárban kapta a kötelezőket.
2018. júl. 2. 19:03
 9/9 anonim válasza:
100%

akkor passz... lehet, hogy csak öregszik... :D

lehet kapni könyveket kutyapszichológia és nevelés témakörökben, de már annak kutyapszichiáterek is... :D

2018. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!