Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csúnya dolog, ha megkönnyebbül...

Csúnya dolog, ha megkönnyebbültem mikor elaltatták a kutyánkat?

Figyelt kérdés

Szerettem, imádtam ezt a kutyát, a világ legjobb kutyája volt, vele nőttem fel.

Ősszel lett volna 15 éves, öreg volt már, nehézkesen mozgott, fájtak a hátsó lábai, évről évre egyre jobban. Mindig egy életvidám, hálás kutya volt, imádott enni. Ahogy idősödött már a kaja sem érdekelte, volt, hogy napokig nem is evett.

A tekintetén is látszott már, hogy fáradt, öreg. Nagyon rossz volt így látni.

Sajnos 4 hete megtörtént, amire számítani lehetett, a lábai már nem bírták el, el kellett altatni.

Mindenki megsiratta és nagyon hiányzik, aznap vele álmodtam, éreztem, hogy velem van és vigyáz rám, figyel. Ugyanakkor kicsit megkönnyebbültem, hogy elment, mert nem fáj már neki semmi. Félek, hogy rossz gazdája voltam és csalódna bennem.



2018. júl. 1. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért könnyebbültél meg mert már nem látod szenvedni! Jó gazdi voltál hidd el!
2018. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem vagy tőle rossz gazda attól, hogy megkönnyebbültél, hogy elment. Ez teljesen normális. Mert tudod, hogy jó helyen van, és nem fáj már neki semmi. Én is így voltam, mikor a 16 éves cicánk elpusztult. Nagyon sirattuk, de elment. Miután eltemettük, tudtuk, hogy most már jól van, és vigyáz ránk. Úgyhogy nyugi, nem voltál a kutyusnak rossz gazdája! :)
2018. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A gazda dönt.

De jobb lett volna a kutyával együtt tovább szenvedni?!Nem.

Mi 8 éves csontrákos kutyánál,a vérlabor eredmény után mondtuk az állatorvosnak...

2018. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Te mindig a legjobbat adtad neki, ezért lett elaltatva is. Így jobb neki, nem fáj már neki és nem szenved, még szép, hogy ettől te megkönnyebbültél. Nagyon jó gazdi voltál és biztosan az is leszel, ha lesz egy új kutyus.
2018. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok.
2018. júl. 1. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!