Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek keverék kutyákba,...

Nektek keverék kutyákba, melyik keresztezések tetszenek külsőleg, és belső tulajdonágilag is? 23/F

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Világos, zsemle színű, inkább rövid szőrű, közepestől a nagytestűig. Az előző kutyám angol masztiff keverék volt, 80%-ban megvoltak a jellemző vonásai. Most kettő mentett kutyám van, az egyik leginkább goldenre hasonlít, de rövidebb a szőre, a másikban van egy kis vizsla beütés, de neki meg nagyon puha szőre van, mint egy nyuszinak.
2018. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
72%
A nagytestű feketék vagy fekete-fehérek tetszenek. Általában a nagy feketékben van labi ahogy nézem, most van egy menhelyi kedvencem aki eléggé labi beütésű csak nagyobb. Az otthoni kutyánk is mentett, valami nagyobb fekete és egy berni pásztor szerelemgyereke, nagy, fekete-fehér, az orrán a fehér csíkkal, sokan kérdezik hogy fajtatiszta-e. Illetve a menhelyen azt vettem észre, hogy a bulldogot/staffit tartalmazó keverékek különösen szép fejű és kiállású kutyák tudnak lenni.
2018. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Kit érdekel, hogy 23 éves fiú vagy? Ez nem társkereső.
2018. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Én inkább azt nem értem, hogy egy ilyen jellegű kérdésnél mi értelme van lepontozni. 42/N
2018. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem külsőre ezek a külföldön népszerű keresztezések tetszenek igazán, leginkább a blue merle aussie mixek, mert az aussie-nak ez a színváltozata szerintem amúgy is igazán különleges és gyönyörű, így nagyon szép mixek is létrejöhetnek, huskyval, spiccel, de még vizslával vagy tacskóval is [link] A másik, ami nagyon aranyos még szerintem az a "labradoodle" tehát a labrador és uszkár keverék: [link]

Jellemre szerintem nehéz mondani, mert én úgy gondolom, hogy az nagyrészt neveléstől függ, egy fajtában is nagyon eltérő egy-egy egyednél, hogy milyen öröklött tulajdonságai vannak jelen benne erősebben, de ha mindenképp kéne írni, akkor én a labrador-vizsla keveréket mondanám, egy kutyázós barátomnak van ilyen kutyája, iszonyú intelligens, de nem olyan makacs, mint egy vizsla és nem is olyan behódoló, mindenkivel barátkozós, mint egy labi, szóval igazi személyiség az a kutya és egyébként nagyon helyes is, a pofija teljesen labrador, de kicsit sötétebb a színe és kecsesebb is.

2018. júl. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!