Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etethetném a kutyám?

Mivel etethetném a kutyám?

Figyelt kérdés

Irjatok recept félét. Másfél éves kutyának adtam párszor csontot és rákattant azota nem eszik meg mást csak csontot. Tápot meg maradékot evett elötte de mostmár nem nagyon eszi.

Lécci irjatok finomságokat amit kiprobálhatnék!!!


2008. nov. 1. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
rizs hússal,hús hússal:)
2008. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Boltban vásárolt kutyakaja dobozban vagy konzerves
2008. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Bármi konzervkajával keverve tök jó. És ne hagyd, hgy uraskodjon, azt eszi, ami van, vagy éhes lesz. Ez nem állatkínzás, sőt... Ez esetben a kutya nem tudja, mi a jó neki, csak azt, hogy mi esik jól, de hát a gyerekek sem élhetnek csak csokin meg csipszen. A csont fogmosásnak tökéletes, de ne kényeztesd el, azzal csak ártasz neki!
2008. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csontot ne adjatok neki, csak nagy marha csontokat, mert a csöves csontok kiszúrhatják a belét!

A maradék sem jó táplálék egy kutyának... nem is tartalmazza azokat az anyagokat (megfelelő mennyiségebn) amikre neki szüksége van, arról nem beszélve, hoyg a fűszerek nagyon nem egészségesek neki.

Vegyetek a boltban konzervet, száraztápot. A szárazkaja nagyon jó a fogainak is. Nem azt mondom, hogy SOHA ne egyen emberi kaját, ami megmarad, de nem szabad csak azon élnie. Hidd el, az életét hosszabbítod meg a helyes táplálással.

2008. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem javasolt a túl sok csont etetése,mert bélrendszeri problémákhoz vezethet!!!én száaz tápot adok nekik reggel(ami nem nagyon tetszik nekik,de ez van)aztán este alutasakos kutyakaját,vagy főzök nekik csirke husit,rizzsel,egy kis répával(ezt csak dugiba,mert ha észreveszik nem eszik meg).nekem az egyik kutyám olyan válogatos volt(jött a másik,és mostmár rigységből s megeszi amit adok)volt,hogy leültem mellé a földre,és eljátszottam,hogy én is megeszem a kajáját,és előadtam,hogy fú,de finom,és megette.mint egy gyereknek.:-)
2008. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megprobálok párat hátha sikerül.
2008. nov. 1. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kutyakonzervel probalkozz es a csont helyett pedig arulnak csont alaku kutyakekszeket, vagyvan egy un. kutyanak valo bor ami hosszu es a kutyad joideig elszorakozhat vele es miutan szetragta meg is eheti...egeszseges:)
2008. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!