Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoba macskám mellé csivava?

Szoba macskám mellé csivava?

Figyelt kérdés
A perzsa macskám lassan 8 éves, nem jár ki az udvarra, szóval nem igazán találkozott még állatokkal. 2x volt a házunkban másik macska,össze is verekedtek.ha nyuszi vagy más állat volt bent, csak figyelgette, inkább félt tőle. Szeretnék venni egy csivavát, és nem tudom hogy kezdjek hozzá az összeszoktatáshoz. (A macskám többnyire flegma, de nem agresszív). Én igazából a csivavát féltem a macskámtól, de úgy gondolom nem lehetetlen az összeszoktatás. Van valakinek ötlete, tapasztalata? Nagyon megköszönném.
2018. júl. 2. 20:01
 1/2 anonim válasza:

Szia! Általában nincs baj az összeszokással, ha azt kölyök korban tesszük. De szerintem itt is meg lehetne azt csinálni, hogy kölyök csivavát veszel, és úgy könnyebben összeszoknak. De az első hetekben/hónapban NE HAGYD ŐKET EGYEDÜL amikor együtt vannak!

Remélem tudtam segíteni!

2018. júl. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kölyök csivavát veszek, szóval remélem sikerül. Köszönöm!
2018. júl. 3. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!