Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így ki vannak elégítve a...

Így ki vannak elégítve a kutyáim igényei?

Figyelt kérdés

Reggel fél 6kor leviszi párom a lány kutyát 20 percre kb, utána feljön, és leviszi a fiú kutyát szintén 20 percre. Aztán ő elmegy dolgozni. Nekem 8kor szól az ébresztő, hogy reggelit adjak a kutyáknak. N&D tápot esznek. (9kor a lány kutyusom gyógyszert megkapja 3 pici falattal.) Utána nem foglalkozom a kutyákkal, mert szigorúan betartatom velük a 3 órás pihenést evés után. 11kor, mint akik tudják, hogy pontosan letelt a 3 óra jönnek, és hozzák a játékokat. (Panelban lakunk) Itthon labdázunk, birkózunk 12ig. Délben leindulok a lány kutyával (ha nincs extra meleg akkor 45 percet sétálok, ha nagyon meleg van, akkor 20 percet), utána ugyanez a fiúval. Aztán felpörögve játszanak itthon, meg én is játszom velük. Fél 4kor a lánnyal megyek csak le (mert ő vesebeteg, és hogy ne kelljen nagyon tartogatnia, olyan 15 percet vagyunk lent). Utána nem sokkal hazaér párom munkából, akkor nagy az öröm, játszik velük, ugrálnak, szaladgálnak a lakásban. 6kor a lánnyal lemegyünk együtt fél órára, utána a fiúval is fél órára. 7kor meg vacsora. Utána 3 óra szigorú pihenés a kutyáknak. 10kor a fiúval megyek le egyedül sétálni 1 órát. Vagy futtatózunk, vagy sétálunk egy jó nagyot. Aztán 11kor meg a lánnyal megyünk le együtt párommal. Utána alvás van reggelig.

Hétvégén hajógyárira szoktunk kimenni velük, vagy közelebb a Dunához valahova, néha meg kirándulni is megyünk.

Azért sétálnak külön, mert teljesen másak az igényeik, együtt hangosak lent stb.

(Én itthon dolgozom, azért tudom levinni őket napközben).

Mindketten kistestű keverékek. A lány 2, a fiú 6 éves.


2018. júl. 3. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

:)

Bár mindenki így tudna foglalkozni a kutyájával és ilyen lenne a felfogása is. Igen, természetesen elég :)

2018. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon jó dolguk van. Sokan példát vehetnének rólatok. :)
2018. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Ki pontozta le a válaszokat, és miért?

2018. júl. 3. 15:41
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de mindkettőnket ketten pontoztak le, mivel én az elsőt felpontoztam.
2018. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én mindkettőtöket felpontoztalak. Biztos olyan ember lehetett, aki szerint a kutya kerti dísz, és panel ellenes. Pedig panelban is lehet szép életet biztosítani a kutyáknak.
2018. júl. 3. 16:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján látszik hogy foglalkozol velük, az hogy az igényeiket pedig kellő módon elégíted e ki azt te láttod hiszen velük élsz. Elvileg jó igy ahogy leírtad de minden kutya igénye más. Ha kiegyensúlyozottak lelkileg, egészség ügyileg akkor persze teljesen jó gazdi vagy :)
2018. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Tök jó minden.


De két kutyát miért külön viszitek le?



Én mindig egyszerre viszem a két kutyámat.

2018. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, olvasd el mégegyszer a kérdést.
2018. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolso elolvastam a kerdest!

Nekem meg van egy 16 éves es egy 7 eves hiper aktiv kutyam,megis együtt sétálunk. Na nekik aztan mas az igényük :D Idos kb fel eve nem jon minden setara mert nehezen mozog. De fel evvel ezelőttig jott 3x le velunk o is! Ha volt vmi persze egyik bele vitte a masikat az ugatasba,de fegyelmezve lettek,na meg tovabb álltunk.


Ugyan annyit vannak lent a kerdesben szereplo kutyák. Szoval annyira nem mas az igényuk :D Az hogy beteg az egyik kutyus oke,hogy plusz sétát vele beiktatnak.


Jo persze akinek erre igy van ideje.

Nekem 8-9 ora munka mellett nincs idom kulon vinni a ket kutyat. Amugy is jobban érzik magukat ha egyutt vannak lent.

2018. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el még egyszer! Segítek, utolsó előtti-előtti sor.
2018. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!