Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy vizsla kutya mellett napi...

Egy vizsla kutya mellett napi hány óra szabadidőm marad?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk inkább így: a vizsi napi 3-4 órádat igénybe veszi.
2018. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Ha lakásba lesz akkor napi 3 séta amiből egynek 2-3 órásnak kell lennie,ahol letudod mozgatni. A másik két séta lehet egy 10-20 perces,amikor igazából csak a dolgát végzi el.

Igazából,hogy mennyire van igénye majd kiderül,de egy vizslának 2-3 óra szerintem kell,legalábbis ismerős vizsláját sétáltattam egyik nyáron. 1,5 óra intenzív labdázással,konkrétan végig futotta,nem fáradt el. Sajnos mivel ennyit fizetett ki ismerős 1,5 órát volt. Bár ő kertes házi kutya én heti 2x vittem ki 1,5 órára. Ők meg hétvégén vitték kirándulni.


De az a 1,5 óra édes kevés volt annak a vizslának.


Meg attól is függ,mennyi szabadidőd van,mert ha nem sok akkor még kevesebb lesz :D


Kutyatartás jó dolog,de már önmagában egy átlag aktivitású kistestű külön tervezgetést,meg időt elvesz. Nem hogy egy közepes testű eléggé aktív fajta.

2018. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!