Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a jobb táp?

Szerintetek melyik a jobb táp?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Esetleg valaki tud jobbat ebben a 300-350 Ft/Kg-os árban?


2018. júl. 3. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Mindegyik borzalmas. Kiváncsi lennék te is ilyen minőségben élelmezed e magadat vagy csak a kutya egészségére teszel magasról...
2018. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Etethetetlen az összes sajnos. Ezekben nyomokban sincs hús, és a kutya ragadozó. Vegyél a hentesnél vagy állatboltban nyers csirkefarhátat, nyakat, lábat, fejet, ezt főzd meg és add neki úgy vagy akár nyersen, ha rövid távon etetsz ezzel a barf tudása nélkül még mindig kevesebb kárt csinálsz mintha szeméttel tömöd a kutyát.
2018. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi van? A Decathlonosban 30% hús van.

A Canunnál is első helyen áll a hús.

2018. júl. 3. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

A Decathlonos egy korrekt választás, nézegettem múltkor a boltban -bár talán nem pont ezt az ízűt. Ilyen árkategóriában egy vállalható táp. A Darling, Friskies és társai a szemét-szint, az általad linkeltek elég jók. Ha a kutya nem kényes, nyugodtan vállald be akármelyiket.

Nekem a 2. a kevésbé szimpatikus, ezeket az összevetőket bármelyik hipermarket saját márkása hozza.

A harmadiknak nem találtam ugyan pontos leírását, viszont emlékszek, hogy problémás, allergiás berni pásztorunkat a bárányos Mega-menüvel etettük szűkösebb időkben, és semmi gondunk nem akadt vele, szép volt tőle a kutya! Magas a fehérjetartalma, jó sötét a tápszemek színe, számomra ezek is előnyös tulajdonságok. Ami kicsit negatív, hogyha felvizezed, pár perc alatt szétmállik, pépes állagot vesz fel, ezért írja a szárazon etetést.

Sajnos mindnyájunk életében adódhat olyan élethelyzet, amikor a pánzügyi lehetőségeink korlátozottá válnak.

Nézzétek, legszívesebben mind Acanával meg TotW-dal etetnénk, de nem tehetjük meg. Akkor lehetne szidni a gazdit, ha bemenne a Tescoba Morzsi "márkájú" tápért, de nem így tesz. Kérdez, informálódik, mert megpróbálja kihozni a helyzetből a legjobbat, ami dicséretes.

Miért nem lehet így felfogni, és segíteni neki? Vagy, aki erre képtelen, annak hallgatni arany...

2018. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A második a legjobb ebben az árkategóriában, azaz egy ami szója és mesterséges adalék mentes. A decatlonos táp csúnya nagy átverés, mivel csak az van feltüntetve rajta, hogy az összfehérjéből mennyi az állatieredetű, ami viszont lehet csirketollliszt is akár. A harmadik meg egy aromával izesített táp.
2018. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok megint:

igazad van, 4-es, én nem vettem figyelembe a Canun táp leírásában azt a sort, amelyik a szóját és ízfokozókat stb.-t említi. Így nézve már tényleg jobbnak tűnik, szóval megkövetem magam, egyáltalán nem egy alja kategória az a márka sem...

2018. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!