Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitaminokat lehet adni...

Milyen vitaminokat lehet adni kiskutyáknak? Csonterősítés céljából.

Figyelt kérdés
Nem régen vettünk egy kölyök németjuhászt de valahogy elnézem elég ingatag még főleg a hátsó lábai.. most még fejlődik és kicsi szeretnék neki csonterősítőt adni.. Mit ajánlotok?

2018. júl. 4. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell adni. Megfelelő kölyöktáp. Benne van, amire szüksége van.
2018. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kölyökkutyának inkább nagyon jó minőségű speciálisan nagyra növő kutyáknak való tápot vegyetek. Ebben kellő arányban benne van a kalcium is. Pluszban kölyöknek veszélyes adni. Míg egy felnőtt kutya szervezete kiválasztja a felesleget és üríti (fehér kaka), addig egy kölyök szervezete erre nem képes. Minden bejutó kalciumot felhasznál. Ha ez túl sok az csontdeformitást okozhat illetve meggörbülhetbek a labai, mert a csont gyors növekedésével az izmok,ínszalagok nem tudnak lépést tartani és a folyamatos feszítés elgörbíti a csontot. Szóval ,amit tehet az tényleg annyi,hogy veszel jó minőségű, nagytestű kutyáknak való kölyöktápot.
2018. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Ha esetleg tudtok nekem ilyen tápot mondani ami megfelelő ne tartsátok magatokban :)
2018. júl. 4. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Általában, amikor kutyát vesz az ember, jobb esetben tenyésztőtől van, aki pontosan elmondja, nála mit evett a kiskutya és neki milyen táp vált be idáig.

Ha mást kap a kölyök hazaérkezéskor, tuti a fosás.

2018. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 Már meg ne haragudj de nem tudom észrevetted-e, hogy a kérdés nem ez volt. A másik, hogy nyugodt legyél effelől is igen elmondta de ne, hogy azt mond már nekem, hogy csak azt lehet neki adni amit mondanak.. Kicsit nehezen tudom elhinni, hogy több millió ember aki kutyát vett, minden ember azzal eteti amivel elhozta az eladótól. Harmadiknak pedig megjegyezném, hogy kapott mást a kiskutyám és nem volt fosás belőle.. Semmi mást nem szerettem volna csak, hogy tapasztalaitok alapján kapjak egy olyan táp nevet ami megfelelő vitaminokat tartalmazza.. De ezekszerint tizenéves koráig anyatejen és konzerveken kell élnie a kutyámnak mint kiskorában különben befosik.

Köszönöm szépen a választ. megtisztelő! :)

2018. júl. 5. 09:04
 7/7 My János 1926 ***** válasza:
Én ezt találtam : [link]
2019. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!