Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri egy 3hónapos kuvasz...

Megéri egy 3hónapos kuvasz szuka kölyköt (minden szügséges oltás megvan) úgy elhozni, hogy majd mikor lessz kölyke adok kettőt érte oltások nélkül? Egy nagyon jó ismerőstől

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Megéri,persze!
2010. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod szaporítani azt a szerencsétlen kutyát? Annyi gazdátlan fajtatiszta kutya van és egyre többet dobnak, a kölykök még ingyen sem kelnek el, mert nincs aki megvenné őket. A kuvasz amúgy is nagyon kényes fajta, mert nem egy idegbajos van köztük és hozzáértés nélkül tenyésztősdit játszani nagyon nem kellene velük.
2010. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

NEm.

Inkább vedd meg részletre, de ez így nem korrekt. Még azt se lehet tudni milyen lesz a kölyök felnőttként.

2010. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

A lány kuvaszok angyaliak, ha van velük foglalkozva kivétel nélkül!


Rajonganak a gazdájukért, és oltalmaznak!!

2010. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:46


Neked még SOSEM volt kuvaszod!!


A kuvasz nem idegbajos, csupán más karakterű kutya..


Okos, nagyon okos, akár a némtejuhásznál is intelligensebb, leszámítva azt, hogy nem feltétlenül engedelmes kivéve azzal akit szeret és hajlamos a makacsságra!


Továbbá ha valaki bántja vagy megsérti az érzéseit, azt megjegyzi magának, és előfordul, hogy valamilyen módon megtorolja.


Egy Kuvasz nem játék, és nem is éretlen gyerekek mellé való, de nem is veszélyes mint pl a harci kutyák, nah azok tényleg elmebetegek.

2010. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem éri meg, ivartalanítani kell a kutyust, nem szaporítani
2010. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Szerintem megéri.
2010. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Winner of Royal Hill ***** válasza:
66%
Nem,nem éri meg. A kuvasz különben is egy sunyi dög...
2010. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

"sunyi dög"Neked még biztos nem volt normális kuvasszod,Nekem már volt és nem véletlen szeretnék megint,12évig volt veleünk és nem volt vele baj,szerintem nagyon hűséges gazdiszerető tud lenni,mindez csak nevelés kérdése!!!

Am nem Én találtam ki azt hogy kölyköt adok érte hanem akitől hozom a kutyust!

2010. jún. 17. 21:59
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

De minek az ismerősödnek még 2 kutya, ha ezt is lepasszolja?

El akarja őket utána adni pénzért?


Te tudod, ha tetszik -e Neked az a kuvasz. Úgy is az dönt, hogy milyen a kutyus. Csak azért jó előre gondolkodni arról, hogy milyen lesz akkor ha almot akarsz tőle. Mennyi kutyus fog születni? És hova teszed a többit? Ha mondjuk nem 2 kiskutya születik?

Ésatöbbi..

2010. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!