Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hós kangal-pitbull keverék...

5 hós kangal-pitbull keverék mekkorára fog nőni kb?

Figyelt kérdés

40-45 cm, 25-40 kg kutyusok. Tudom, majd olyan 2 éve korukra alakulnak ki teljesen


(Többen jelezték hogy kíváncsiak. 8 kölyök született, 2 szuka, 6 kan. 1 szukát és 3 kant tartottam meg magamnak, a többit 2 hónapja adtam el. Nagyon szép, egészséges, aranyos kutyák. Egész nap csak játszanának. Már bőven túlnőtték az anyjukat. Imádnak a kecskék és a birkák között lenni. Aktívan és keményen őrzik a házat, szép, ösztönös állatok. Igazán jól döntöttem. Kemény kutyák már most se lehet őket elrettenteni semmitől.)



2018. júl. 4. 16:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Igen mivel már most nagyon jő telekőrzők. Senkit be nem engedne. Konkrétan az a balga aki ilyen kutyát menhelyen keresne. Ilyeneket nem adják be sehova, megbecsülik.
2018. júl. 4. 16:57
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ahhhaaa, megbecsülik. Az ember azt hinné, hogy a drága fajtatiszta kutyákat is megbecsülik, mégis van szánhúzó fajtamentés (szebbnék szebb huskykkal és szamojédekkel), agármentés stb.. Majd pont a "telekörzőket" fogják, akiket seperc alatt lefújnak vagy megmérgeznek. Hidd csak azt :D
2018. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ismersz te semmi körülményt engem meg nem érdekel hogy kik milyen kutyát dobnak ki. Le kophatsz ha nem tudsz értelmes dolgot írni. Vicces vagy, tudod :D Próbálod elhitetni, hogy te mindent tudsz :D Azt se tudod, hol élek. Na húzzál el IQ-kám
2018. júl. 4. 17:15
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
És kit érdekel hol élsz? Nem tudom hogy jön ez ide :D
2018. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én meg nem értem hogy jössz te a kérdéshez. Veszekedni tudsz csak a légből kapott "információiddal" de értelmeset képtelen lennél mondani
2018. júl. 4. 17:21
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Te szaporítottad őket.Neked kell tudnod.
2018. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem szaporítottam. És igen, eladtam pénzért, ezen nem tudom mi olyan nagy dolog. Szép, okos, erős, ösztönös kutyák, igazi fenevadak, ha be akar jönni valaki nemkívánatos. Az a baj hogy fogalmatok sincs semmiről csak kötözködni tudtok. Tudatlanul. Fantasztikus kutyák, nem lesznek kirakva meg egyebek. A ti környéketeken az összes keverék utcán vagy menhelyen van, az összes fajtatiszta meg gazdánál, vagy hogy megy ez a logika?
2018. júl. 12. 14:18
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Képet nem tudsz feltölteni? De megnézném őket :) !
2018. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
És fajtatiszta kangált honnét szereztél?Törökországból?Ott ahol majdnem nemzeti kincsként van kezelve,külföldre nem adnak el akárkinek.De neked van egy fajtatiszta példányod,törzsönyvvel,ha nem neked,akkor a haverodé,gondolom.Ja,Törökországban sem lehet csak úgy venni kangált,de te találtál.Éveket éltem Törökországban,rendszeresen járok most is,de kangált csak elvétve láttam,kizárolag vidéken.
2018. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kangal2018 válasza:
40%

Szerintem egy több ezer éves pásztorkutya génállományt bepiszkolni akármilyen másikkal, az erkölcsileg genetikai búncselekménynek minősül.

Volt pitbullom, imádom őket, most van egy kangal, és tudom, hogy miért nem pitbull kellett, a heterózishatás nem mindig jön be pozitív módon. Remélem, hogy a kutyusok olyanokhoz kerülnek, akik nem harcoltatni fogják őket. Remélem tudod, mi az a genetika, és mi az a szelekciós nyomás. :-)

2019. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!