Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg tudom valahogy szerettetni...

Meg tudom valahogy szerettetni a kutyámmal a halas dolgokat?

Figyelt kérdés
Sem a tápból, (sem konvzervből, amit csak próba miatt vettem a vaddisznós tápjához keverve, hátha úgy megeszi) , sem a jutalomfalatot nem eszi meg, ha halas. Olvastam, hogy nagyon egészségesek a halas dolgok a kutyáknak, de az egyik kutyám undorodik tőle. A másik imádja. Meg lehet vele valahogy szerettetni? Vagy adjam fel, és fogadjam el, hogy nem szereti? Akkor viszont marad a vaddisznós prémium táp, amit imád. Pedig ugyanaz a márka, csak más ízben próbáltam most.
2018. júl. 4. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Esetleg grizzly pet lazacolajat probálj rátenni a tápjára, az én macskám hasonló és ezt még így legalább megeszi, ha a kedvenc tápjával keverem... Aztán ha ígysem eszi, még mindig ida tudod adni a másiknak.

Az omega 3 elég fontos, főleg akkor ha szőr és bőr problémái vannak mint az én cicumnak.

De ha ilyen kúrát is tartanál, csak 8 hétig szabad neki adni, aztán szünet...


Szárított halakat már próbáltál am?

2018. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél friss halat, készítsd el, nézd meg hogy azt megenné-e, ha azt sem eszi, akkor vesztettél.
2018. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Rántott halat régen megette. Mikor mi csináltunk magunknak abból mindig kapott 2-3 falatot (panír nélkül, alaposan átnyomkodva)
2018. júl. 4. 19:44
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem megszerettetni kell vele, hanem megnevelni. Fogod a halas tápot, nem kevered semmivel, nem raksz rá semmit, nem csicsázod, és odarakod elé. Ha 5 percig nem eszi, akkor elveszed, egy napig koplal, következő nap ugyanazt odaadod. Ezt addig, amíg meg nem eszi. A kajáját soha ne keverd semmivel! Válassz 1 tápot, azzal etesd élete végéig! Nincsen keverem-kavarom-kutyulom, nincsen egyik nap ez, másik nap az, meg semmi ilyesmi. Hidd el, ez kell a kutyának.
2018. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
52%os egyél egy életen át olyan egészséges kaját, aminek még az illatát is utálod :) De semmi mást. Csak azt, amit nagyon utálsz.
2018. júl. 4. 21:31
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Az én kutyám real nature wolf of wilderness-t kap, néha halasat, néha marhásat, kengurusat. Mindegyik ízt szereti, bár ő sosem volt válogatós.

Ha omega zsírsavak miatt adnál neki halas tápot, akkor ezt máshogy is meg tudod oldani.

Pl vehetsz halolajat (kapszulában is van), amit a vaddisznós tápra csepegtetsz, vagy vehetsz valami halat (nem kell, hogy csúcskategóriás legyen, jó a fagyasztott tőkehal, stb is), és néha sütsz neki 1-1 szeletet.

De ha nem, hát nem, nem kell erőltetni szerintem. A vaddisznós táp is jó, hiszen az is nagyon jó tápanyagforrás.

2018. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ne erőltesd :) enyém se szereti a halas tápokat, pedig a halat önmagában és a lazacolajat is szereti. Mégse jött be neki a lazacos-heringes táp :D én is a másik kutyának adtam, az mindent imád. Most bárányos-rizseset eszik, azt szereti, néha tartunk lazacolaj kúrát. Szerintem így mindent megkap, amire szüksége van és jó ízűen is eszi :)
2018. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy szeretem-e az illatát, vagy nem. xD Az számít, hogy a gazda a főnök, és azt eszem meg, amit elém rak. Nálatok a kutya a főnök, mert hagyod válogatni. Érdekes, az én kutyám, ha penészes kenyeret raknék elé, azt is boldogan felnyalná, mert én irányítok, és nem a kutya. Na, nálatok a kutya szépen átvette az irányítást. Lesz még gondod vele bőven. :D
2018. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Ha megenné a penészes kenyeret is, az az jelenti, hogybnagyon éhezik, folyamatosan...


Amúgy vannak olyan kutyák akik egyes tápoktól kifejezetten félnek, akkor sem eszik meg, ha éhen halnak.

Más kutya meg megissza a mérgező vegyszereket, nem egyformák.

2018. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem, az azt jelenti, hogy én vagyok a falkavezér, és nem ő. A jó kutya-gazda kapcsolatban alap, hogy bármit megeszik, amit elé rak a gazdája.
2018. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!