Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám feldolgozni a...

Hogyan tudnám feldolgozni a kuytusom halálát?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka alvás közben érte a tragédia. Hasnyálmirigygyulladása volt, és mivel Bull Terrier fajta volt (mát elvitte egy szakember :( ), nem mutatta egyből a betegség tüneteit.



Augusztusban lett volna 3 éves, szóval még fiatal volt...



Most a másik kutyánk (ő egy Golden Retriever) al sokat foglalkozunk, mivel nagyon szerették egymást.



Elza: Lány, Golden

Malac: fiú, Bull


Elza, még nem tudja hogy Malac meghalt, ezért sokat kell vele foglalkozni.



Malacot nagyon szerettük, és Elza se tud nélküle élni. Hogyan dolgoztuk fel Malac halálát?


2018. júl. 5. 12:39
 1/7 A kérdező kommentje:

Utolsó mondatban a dolgozzuk szót elrontottam.


Dolgozzuk-at akartam írni

2018. júl. 5. 12:40
 2/7 anonim válasza:
77%

Légy erős és foglalkozz NAGYON sokat Elzásval mert utána mehet ha annyira szomorú lesz Malac miatt :( kitartás ! Az élet megy tovább és Elza előtt ne légy szomorú mert érezni fogja ! Vigyázz rá most ő legyen az első mindenek előtt

Így a te gyászod is hamarabb elfog múlni

2018. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Nincs mit feldolgozni. Ez csak egy kutya, ami ugyanugy el tud pusztulni, mint akarmelyik allat. A halal es az enyeszet az elet resze. Nojj fel.
2018. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

3. Mekkora bunkó paraszt vagy... Remélem ezt mondod a családodnak is, hogy ha majd te elhalálozol, ne legyenek gyerekesek, szarják le, mert ez a természet rendje.

Engem speciel a kutyám halála jobban megrázott, mint bármelyik emberi halál a családban. Nagyon nehéz, tudom, de tovább kell menni. Nekem még mindig fáj és sírok is miatta, ha eszembe jut, pedig régen történt. Foglalkozz sokat a másik kutyussal, mert ha emiatt depressziós lesz, tényleg utána mehet. És emellett nyugodtan beszélj Malacról. Sírd ki magad, gyászold meg. Sokat segít, ha nem folytod magadba.

2018. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

"Engem speciel a kutyám halála jobban megrázott, mint bármelyik emberi halál a családban."

Nálad akkor valami nagyon nagy gond van.

2018. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Ha olyan családtagjaid lennének, mint azok, akik meghaltak, te is jobban törődnél egy kutyával.

Van olyan, aki szerencsére él, és persze az ő halála megrázna nagyon is. De akik eddig meghaltak, hadd ne mondjam, nem hiányoznak.

2018. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: halottakról vagy jót vagy semmit.
2018. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!