Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek melyik a kedvenc kutyafa...

Kinek melyik a kedvenc kutyafajtája és miért?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Fekete óriás schnauzer
2018. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Rottweiler. Mert már a másodikat "nyúzom", és számomra passzol a természete, a kinézete meg szerintem gyönyörű.
2018. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
75%
Nekem a Francia Bulldog, mert nagyon aranyos pofijuk van.😊
2018. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is a rottweiler, mert imádja kifejezni a szeretetét, bújósbés őszinte...


Valamint még a japán akita mert hűséges, de mégis a maga ura és büszke. Nem olyan szolgalelkű mint pl. szegény roti, persze mint írtam imádom a rotikat, de az európai kutyákat túl embermániássá tenyésztették szerintem, ami szerethető, de nem annyira természetes.


Illetve bírom az akitában, hogy hogy fel tudja idegesíteni az idiótákat :D


Szerintem külsőre is a 2 legszebb fajta a rottweiler és az japán akita.

2018. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk is rotink van, és ő a kedvencem. :)

Olyan, mint egy nagy csecsemő. :) Imádjuk. <3

2018. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

1. Csivava. Csivava keverékem van, fantasztikus kutya. Kistestben nagy lélek, igazi mini házőrző, idegenekkel szemben bizalmatlan. Nagyon ragaszkodó, gazdacentrikus, simulékony, le sem tudom vakarni magamról.


2. Mopsz. Nagy bohócok, szuper személyiségük van. Imádnivaló kutyák.


3. Mudi. Igazán sokoldalú fajta, energikus, mozgékony és nagyon ragaszkodó, hűséges. Kiváló házőrzők, vérbeli terelőkutyák és nagyszerű kártevőírtók. Őket sem lehet elveszteni, csak úgy tapadnak a gazdira (láttam múltkor egy 3 hónapos kölyköt póráz nélkül sétálni, árnyékként követte a gazdit)

2018. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Csivava és Mopsz. A Csivava szerintem a világ legintelligensebb fajtája, pörgős, ragaszkodó, szinte levakarhatatlan.


A Mopszok még náluk is jobban függnek a gazdától, bennük szó szerint fel lehet bukni, még a WC-re is követnek. :D Jellemre sokkal nyugodtabbak, kiegyensúlyozottabbak, mint a bármelyik kistestű, és hihetetlenül jóindulatú, ragaszkodó jószágok.


Ha nagyon muszáj választani, akkor talán a Mopsz.

2018. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Basset hound:mert imádnivalóak,rettentően viccesek,jópofák,cukik,édesek és szeretnivaló kiscukiságok.

Jelenleg nem basset houndom van hanem keverék kutyáim,de az álom kutyám egy basset :)

2018. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Agarak. Mert gyönyörűek, kecsesek, és hasonlítanak rám kinézetben is (vékonyak), és passzolnak az életvitelemhez is. :)
2018. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Rottweiler :D szerintem az imádatomba nagyban bele játszik hogy roti mellett tanultam járni de amúgy is bele paszol az életvitelembe, bár kétszer se mondom hogy tudat alatt ehez is igazítottam. Illetve szerintem gyönyörű kutyák, sok más fajta tetszik és meg is nézem az utcán őket ha látok egy egy példányt de a roti visz nalam mindent.
2018. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!