Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd fenyegetőzik hogy...

A szomszéd fenyegetőzik hogy fel jelent mert ugat a kutya este?

Figyelt kérdés
Állítólag ugat egész este a tacsi kutyám. Csak érdekes hogy én nem hallom. Most üzenget a szomszédokkal mert nekem nem mert szólni hogy valamit csináljak vele. Fel akar jelenteni. Sajnos hallottam hogy volt olyan eset hogy lelövette valakinek a kutyáját ez miatt. Mit tehetnék?
2018. júl. 5. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be aludni.
2018. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Kutyulinak nincs csendháboritási decibeles hangereje

Amúgy inkább tartsa bent a kutyust,biztonságosabb.

2018. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Altassa el minél előbb!

Természetesen nem a kutyát. Hanem azt a hulladékot aki lelöveti a kutyát mert az ugat.

2018. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

En megertem a szomszedodat. En is hasonlo helyzetben vagyok. Minden kutyasnak, aki nem erti meg, hogy milyen zavaro, javaslom, hogy probaljak ki, milyen, amikor nem tudnak aludni valamitol. Szerintem egy ember sem erdemli meg, hogy ne engedjek aludni. Az alvas letszukseglet. Az ugatas nem. Ezt figyelembe kellene venni.

Tudod te, milyen erzes? Nem, mert te nem hallod. De a szomszed igen. Es egy olyan embertol, aki napok/hetek/honapok ota nem tudott aludni rendesen, ne vard el, hogy megerto legyen. Te sem volnal az a helyeben. Mondom: probald ki. Rogton megfordul a vilag veled, amint elkezded erezni azt a merhetetlen faradsagot, kiabrandultsagot, es koncentraciozavart. Iszonyatos. Furcsa es nagyon kellemetlen remegest erzel a szived kornyeken (gyengeseget), meg az idegesseget emiatt a gyomrodban. Vagysz az alvasra, de masnap ujra kezdodik az ugatas, es te akkor sem tudsz aludni.

Az alvashiany nagyon sok problemat okoz az emberi szervezetben. A kellemetlen almossagtol a depresszion at egeszen a halalig. Es az a szomoru, hogy ezt a kutyas emberek mintha meg sem hallanak. Komolyan ennyire erzeketlenek vagytok? A kutya nem a jora nevel titeket, ha nem vagytok kepesek aterezni a masik fajdalmat es szenvedeset.

Nemetorszagban ha ugat a kutyad, akkor a harmadik alkalommal elviszik toled a hatosagok. (Nem, nem az a megoldas, hogy Nemetorszagba koltozik az, aki nem tud aludni. A megoldas az lenne, ha a kutyas emberek tiszteletben tartanak azt, hogy a kutyaiknak van lehetosege nappal ugatni. Ejjelre pedig tessek bezarni a kutyat garazsba, hazba, valahova.)

Meg egyszer: probaljatok ki valamivel, ami titeket idegesit. Ne hagyjatok magatokat aludni. Akkor, es csak akkor fogjatok megerteni, hogy ez szo szerint emberkinzas.

Vegezetul... El sem tudod kepzelni, milyen nehez volt leirni ezt ilyen kulturaltan, nem pocskondiazva a kutyakat es a kutyasokat. Minden este ugy fekszem le, hogy nem tudok elaludni. Es minden reggel ugy kelek, hogy majd' osszeesek. A fuldugo csak ideig-oraig jo plusz nagyparnaval a fejem alatt es felett... Aztan jon az az eros fajdalom a fulemben... Szoval az sem megoldas. Sok mindent kiprobaltam. Nem erdemlek sem en, sem senki ilyet.

2018. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Ja, es nem mellesleg jo ideje szo szerint erzem, hogy szivritmus zavarom van, es - nekem, aki mindig baromsagnak tartotta - depressziom van. Nem merek mar senkihez szolni, mert felek, hogy valakihez csunyan szolok, ugyanakkor olyan jo lenne valakinek elmondani, mennyire faradt es elcsigazott vagyok. Mindez egy darab kutya es ket olyan ember miatt, akikrol soha nem gondoltam, hogy ennyire embertelenek tudnak lenni.
2018. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Ha a tulajdonos a saját telkén/házában nem hallja, el tudom képzelni milyen zavaró lehet.

Gondolom a szomszédod jó dolgában nem tudja mibe kössön bele... ismerem az ilyen antiszoc formákat sajnos...

2018. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4. tudom milyen. Van tőlem 3 házzal arrébb 2 németjuhász kutya amik folyamatosan ugatnak, a másik oldalról az 5. háznál pedig 4 zacskó ők is. De nem szólok mert a kutyának ez a dolga. De amikor én hajnali 1ig fent vagyok és úgy se hallom akkor tuti nem az én kutyám. Igen van amikor vakkant mert éppen valaki megy vagy macska vagy kutya áll meg elöttem
2018. júl. 5. 18:59
 8/12 A kérdező kommentje:
Tacskó **
2018. júl. 5. 19:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A Tacsi nem kinti fajta. Vidd be a házba.
2018. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Ismerem a kutyám. Gondolatod hogy nem azért nincs bent mert nem akarom. Nem szeret bent lenni. Szó szerint sír hogy ki akar menni. Ezért nincs bent.
2018. júl. 5. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!