Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja?

Mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy másfél éves pitbull kutyám, és tegnap este észrevettem rajta, hogy nagyon nagy a hasa. Azt gondoltam bezabált, és ez miatt. De még most is nagyon nagy a hasa. Megtapogattam neki, és nagyon kemény az egész hasa. Felhivtam az állatorvost, elmondtam neki, hogy mit vettem észre, de azt mondta hogy várjak vele még 2-3 napot, és ha nem változik semmi, akkor majd kijön. De én nagyon aggodom a kutyám miatt. Mi lehet a baja? A válaszokat elöre is köszönöm.
2018. júl. 6. 11:28
 1/5 A kérdező kommentje:
(bocsi a szoismétlések miatt, vagy a helyesirási hibák miatt, de nagyon ideges vagyok most ez miatt)
2018. júl. 6. 11:29
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Én a helyedben elvinném másik orvoshoz akármi is a baj.

Oda ahol felszerelt rendelőben tudnak fogadni. Kérhetsz egy ultrahangot az lenne a legjobb. Nem nyelhetett le valamit? Labda darab, vagy bármi ami nem étel?

A helyedbe nem várnék.

Jobbulást a kutyusnak!

2018. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs étvágya, kedvetlennek tűnik, púposítja a hátát, nem tud kakilni, hány - bármelyik a felsoroltak közül! - akkor azonnal orvos. Ne hívd ki, hanem vidd felszerelt rendelőbe. A kijárós orvos ezzel nem tud mit kezdeni, mert esélyes, hogy röntgenezni kell a kutyát, ha nem ezen tünetek közül bármelyik fellép.


Féreghajtót mikor kapott?

2018. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"nem" nélkül, tehát így: ha ezen tünetek bármelyike fellép.
2018. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Becsavarodás, bélelzáródás is lehet, ez esetben azonnal orvos, mert ha késlekedsz az életébe kerülhet.
2018. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!