Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A staphylococcus pseudintermed...

A staphylococcus pseudintermedius mikor lehet veszélyes emberre?

Figyelt kérdés
Befogadott kutyám bőrkaparékjában találtak ilyet, nemrég jött meg az eredmény.

2018. júl. 6. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kezet mosol alaposan kutyázás után, és használsz kézfertőtlenítőt - én használtam - nem kapod el, kutya bajod nem lesz!


Ez az én kérdésem volt anno, az én kutyámnak a sebváladékába volt MRSA, kitenyésztették, és célzottan kapott három féle antibiotikumot. Meggyógyult!


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8038143-stap..

2018. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az enyémnek még nem váladékozik, még az elején van, hálistennek.


Ngyon, nagyon köszönöm a segítséged!

2018. júl. 6. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Megfog gyógyulni hamar a kutyád, hiszen célzott antibiotikumot fog kapni a baktériumra. A tenyésztés a legbiztosabb, akkor megnézik mely antibiotikumokra reagál biztosan a bacilus, így hatásos, nem vaktában próbálkoznak a gyógyszerekkel. Gyors gyógyulást kívánok neki!
2018. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lesz majd még egy bőrkaparék, hogy megtudjuk melyik a hatásos. Még nem ég a ház, de gyorsan el kell kezdeniu kezelni
2018. júl. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!