Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől kevesebb egy születés...

Mitől kevesebb egy születés előtt álló, de kifejlett kiskutya, mint ami már meg született?

Figyelt kérdés
Ajánlani szokták, hogy vemhesen is lehet ivartalanítani. Csak nekem durvának hat, amikor mondják, hogy vége fele is lehet.Eléggé fejlettek, szerintem már akkor hagyni kéne őket. Nekem egyenlő azzal, ha megszületne és akkor altatnák el.
2018. júl. 7. 01:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 Pedig az vagy a 8-as kommented is mutatja. Szeretem mikor eloadjak az emberek a nagy allatvedot, de ugyanugy leveszi a hust a polcrol (es ez igy van rendjen) az bezzeg nem a termeszetbe valo beleszolas mi? Sajnos a mostani helyzet ezt koveteli meg igy van rendjen ha tetszik ha nem. Ahogy gyereket is szulhet minden idiota, ugy kutyaja is lehet mutatja a te letezesed is...
2018. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kutya, macska, de a lényegen nem változtat.

Leégett a városunkban egy ház. Ott maradt 8 macska, ebből egy anyuka, egy kandúr az előző alomból, és 6 pár hetes kicsi. Megesett a szívem rajtuk, saját pénzből etettem, gyógyítottam, parazitamentesítettem őket. De helyem nem volt nekik, ott maradtak a leégett háznál. Közben ment a gazdikeresés. 5 hét alatt nagy nehezen találtam 4 kicsinek gazdit. 2 kicsi meg eltűnt egyik napról a másikra, csak remélni tudom, hogy nem szenvedtek sokat. A 2 felnőttnek azóta sincs gazdája, az egyik kicsit pedig visszamondták, ő azóta ideoglenes befogadóról ideiglenes befogadóra száll, de senkinek nem kell.

A mamacicát 4 napja vittem el ivartalanítani, mert már megint vemhes volt. Szerinted mi lett volna, ha hagyok megszületni plusz 6 macskát oda a leégett putriba, mikor még az előző és azelőtti alomnak sem találtam mindenki számára gazdit??

Ezért kell vemhesen ivartalanítani!

2018. júl. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12:es, bőven értem, miért csinálják és "kell", de a vemhesség végén én akkor sem tartom helyén valónak.
2018. júl. 8. 03:13
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit tartasz helyenvalonak? Nyilvan nagyon sok dolog megkerdojelezheto moralisan, de itt ervenyesul a "ket rossz kozul a kisebbik" meglatas. Ha a termeszetben kene ezeknek megszuletnie, sokkal borzalmasabb sors varhatna rajuk, mert a termeszet nem moralis szempontok alapjan mukodik. Azt sem szabad elfelejteni, hogy egy allat a kolyke elveszteset teljesen maskepp dolgozza fel, mint egy ember. Ne hidd, hogy egy allat, ugyanolyan erzelmeket produkal mint egy ember ilyen esetben.
2018. júl. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Pl még az elején, amikor fejletlenek, még azt mondom bele fér, de amikor teljesen kifejlettek, nem tartom kisebbnek mintha szimpla altatás lenne.Mentettem egyébként állatot, nem egyet, nem kell ezeket mondani nekem, de attól még sajnos a véleményem nem fog ebből változni.Az ivartalanítást önmagában viszont támogatom.
2018. júl. 8. 06:39
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Jo rendben, de akkor te mit tennel? Komolyan kerdezem? Milyen alternativad van erre a helyzetre (nyilvan a megelozest leszamitva, hisz a kerdesed sem erre vonatkozott)? Nyilvan lehet vele nem egyeterteni, de a termeszetben sem lenne konnyebb dolguk, ha fel akarnak noni(ezt irtam is), esetleg az szuka meghal a teljes alommal a hasaban. Pont az van, hogy az ember kozbenjarasanak koszonhetoen tulajdonkeppen tulszaporodhattak ezek az allatok es kerulhettek olyan helyzetbe, ahol most vannak.
2018. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!