Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mekkora lesz?

Szerintetek mekkora lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam el a kiskuyusom 7 hetesen. Kevereket. Spicc ami eleg kicsi volt nem volt olyan hosszu labai mint pl a szomszednak a spicc fajta kutyajanak, meg szerintem drotszoru tacsko keverk lehet lattam ot is hosszukas volt es alacsony csak olyan drotos volt a szore. Es a kutyust amit elhozztam nagyon de nagyon kicsike es magahoz kepest hosszu a farka.
2018. júl. 8. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Még egy hetet várhattál volna.

Spicc.. tök jó, de mégis milyen? törpe, német(kis,közép,törpe), japán,farkas stb?? Tacskó..

Lődd be kb. a két kutya közé, bár attól is függ, hogy melyik kutyára hajaz inkább. Kistestű lesz, az tuti. Súlyban meg olyan 5-12 kg, de ezt így nehéz megmondani. Állatorvos csodákra képes;)

2018. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Törvény tiltja, hogy 8 hetes kor előtt elválasszák. Még az anyjánál lenne a helye. Na mindegy.
2018. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Abból, hogy spicc, semmit nem lehet megmondani. Főleg, ha keverék.
2018. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tenyleg? 😯 en ezt nem tudtam a csaj aki adta o mondta h mar el lehet hozzni.
2018. júl. 8. 10:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvoshoz vidd el. Első oltás miatt amúgy is kell. Tőle pedig tudsz kérdezni sokat.
2018. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jolvan koszonom 😊
2018. júl. 8. 10:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, hogy ezt mondom, de nem vagy tisztában az alapokkal. De most már mindegy, baja nem lesz.
2018. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt se tudtad akkor azért megejthetnéd hogy utánaolvasol a kölyökkutyákkal kapcsolatban mindennek, ha már előtte nem tetted meg.
2018. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vidd el orvoshoz, mem is biztos, hogy elmúlt már 7 hetes, gyakran kamuznak mert szabadulni akarnak a kiskutyáktól, (nem akarják etetni őket) féreghajtás, oltások amúgy is kellene, gondolom chip sincs mèg benne.
2018. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor azt sem tudtad, hogy törvény szerint csak chippelve válthat gazdit.
2018. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!