Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valakinek meghal a kedvence...

Ha valakinek meghal a kedvence (öregségből adódóan), pl. álmában, és panelben lakik, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám,és eszembe jutott az,hogy mi történne ilyen esetben.Azon kívül hogy fel se fognám mi történt,mert lesokkolna,de ilyenkor mit kell csinálni szegénnyel ? Mert akinek van kertje,gondolom csinál egy sírhelyet neki.Akinek nincs,ők elhamvasztják,vagy mit tesznek ?
2018. júl. 8. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
lehet hívni hamvasztót. Elviszi és a kis urnát hozza vissza.
2018. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekünk az egyik kutyánkat altatni kellett, mi mamámék telke melletti kiserdőbe ástuk el egy akácfa mellé.

Bár gyerek voltam még akkor.


A másik kutyus aki az enyém 16,5 éves. Nem tudom ő vele mi lesz. Lehet mamámék udvarára temetjük majd,lehet elhamvasztom. De a polcra lakásba nem bírnám lelkileg nézegetni.

2018. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állathamvasztókat kell hívni.
2018. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Három lehetőséged van, amiből egyet nagyon nem ajánlok.

1. erre szakosodott céggel elszállíttatod, ilyenkor vagy fehérjefeldogozóba viszik, vagy tíz-száz-akárhány másikkal együtt elhamvasztják (sosem tudod meg, hogy végül pontosan hova került);

2. kisállattemetőben helyezteted örök nyugalomra, ezekből kevés van az országban;

3. elhamvasztatod, mi a Noé Állatotthonban csináltattuk ezt, de vannak mobil hamvasztók is.

Van ugyan kertünk, de a szomszédokra való tekintettel nem temettünk, és egyébként sem lettem volna rá képes, ahogy arra sem, hogy hagyjam, hogy a darálóba vigyék.

2018. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!