Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyus?...

Miért csinálja ezt a kutyus? Baja lehet?

Figyelt kérdés
kiskutyánk furán viselkedik egy rövid ideje, amúgy sem volt szocializált, de most behurcolja a játékait a házába, benyúlni nem lehet mert a szokásosnál is jobban félti a takaróját, sokkal "irigyebb" akár étel akár egy megérzett egérlyuk esetében. ezek mellett mintha minimálisan duzzadtabbnak látnám az emlőinél a hasát, de ezt lehet csak én látom bele. biztos hogy nem vemhes, tavasszal tüzelt. 2 éves kistestű keverék
2018. júl. 8. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Álvemhes lehet. Keress rá mi az, és mi segít a kutyán!
2018. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Valószínűleg álvemhesség. Ha az, akkor jegyeztesd elő ivartalanításra! És keresd fel az állatorvosotokat, aki elmondja, hogy mit kell most tenned!


Emellett elkezdhetnéd végre normálisan is mevelni. Nem normális, hogy bármilyen helyzetben is védjen tőled bármit!

2018. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
volt lenn ma az orvos míg aludtam mert jött beoltani, azt mondta anyáéknak amit mondtatok hogy valószínűleg álterhes viszont nem adott rá semmit! azt mondta nekik hogy néhány nap alatt rendbe jön magától, gondolom akkor nem lehet olyan súlyos vagy nem tudom miért döntött így
2018. júl. 9. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!