Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutyám?

Miért nem eszik a kutyám?

Figyelt kérdés
4 éves keverék csivava, szuka kutyám van, és azt vettem észre, hogy mióta átköltöztünk nincs olyan jó étvágya mint előtte volt. Főtt csirke farhátat kap, eddig nem volt vele semmi baj. 3-4 napja különösen nem eszik, amit kirakunk neki nem eszi meg, még a kezünkből sem, csak a húst, azt is nagy noszogatásra, inni viszont iszik. Széklete már vagy 2 napja nincs. Nem találtam betegségre utaló jeleket. Ha jutalomfalattal kínáljuk azonnal megeszi. Talán a kajával van gond? Vagy a költözés megviselte? Kb.1-2 hónapja lakunk itt. Nagyon aggódok érte, ő a mindenem mióta az előző kutyám meghalt. Érdemes állatorvoshoz menni vele?
2018. júl. 9. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Innen a válaszok általában a találgatások szintjén lehetnek.Ennyi alapján még az orvos válaszol dokija sem tud okot mondani.

Az orvos személyesen látja a kutyát, netán meg is vizsgálja.

Szerinted érdemes orvoshoz vinni?

2018. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha székrekedése van, a vizébe önts étolajat. Ez lesz a baja.
2018. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nem találtam betegségre utaló jeleket."

Nem volt elég a betegségre utaló jel, vagy mi?

2018. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!