Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó helye lenne nálam egy...

Jó helye lenne nálam egy tacskónak?

Figyelt kérdés

Van már kutyám,de szeretnék egy fajtatiszta tacskót.

-kinti benti lenne

-szobatisztaságra lenne nevelve(tudom,hogy kell van jelenleg is kutyám akit szobatisztaságra neveltem)

-kutyaoviba vinném(suliba nem mivel itthon is megtudom nevelni)

-reggel elvinném sétálni 30 percet

-délután 1 óra séta

-este 1-2 óra séta

-mindennap játék,tanulás

-megkapná a megfelelő szocializációt

-mindig vele lennénk kevesett kellene egyedül lennie

Szerintetek így jó élete lehet nálam egy tacsinak?

Mennyibe kerül egy tacsi tenyésztőtől?

Törpe tacsi vagy"normális"?



Az lenne még a kérdésem,hogy ha esetleg lesz(már pedig 90%,hogy lesz) akkor kölyök kutyát(tacsit)felengednek buszra szájkosár nélkül ha igen ellenőr nem fog szólni?


2018. júl. 10. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Biztosan jó helye lenne nálad, biztosítasz neki mindent, ami szükséges.

Szerintem, úgy van, hogy ha az öledben tudod fogni, akkor nem kell szájkosár, de ebben nem vagyok biztos.

2018. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez megfelelne neki. :)

Az ára 100-tól felfelé, max. 150-ig általában.

Hogy törpe vagy rendes, azon múlik, hogy melyik tetszik jobban? (Bár, ha napi egy óránál többet lenne kint az udvaron, akkor inkább nagyobbat!)

2018. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A házban vannak lépcsők? Ha igen, akkor minél kevesebbet lépcsőzzön a kutya, hiszen ennek a fajtának különösen rosszat tesz a gerincüknek a lépcsőzés.

Egyébként jó lenne bármilyen kutyának nálad, azok alapján amit leírtál.

Tenyésztőtől 150ezerért tudsz venni kutyát. Érdemes előjegyeztetni is, szóval időben kezdj el nézelődni, nehogy pont lemaradj egy alomról.

Nem erőszakoskodni akarok, de fajtamentőknél is érdeklődhetnél kicsit, sokszor kerülnek be vemhesen kutyák. A kölykök fajtatiszták is lehetnek, az sem ritka, hogy szaporító dob ki egy szukát, mert nincs elég helye, stb.

2018. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Törpe jobban tetszik :)

Mindig ott lenne ahol én,de inkább bent.

Mennyire makacs?

2018. júl. 10. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor legyen törpe, annyit nyugodtan lehet kint, tekintve, hogy vadászkutya. Makacsság. Hát, igen, vadászkutya, ha már itt tartunk. :D Fogalmazzunk úgy, hogy nem a legkönnyebb vele, de megfelelő mozgatás és nevelés mellett kezesbárány lesz.
2018. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2 darab lépcső vezet fel az házba szóval az semmi.

Köszi mindenkinek :)

2018. júl. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!