Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Textil nyakörv vélemények?

Textil nyakörv vélemények?

Figyelt kérdés
Textik nyakörvet szeretnék venni a staffimnak, szerintetek érdemes lenne? Nagyon húzós kutya, nem fog elszakadni pl?

#kutya #nyakörv #textil #textil nyakörv
2018. júl. 10. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha normálisan megneveled és leszoktatod a húzásról, akkor nem fog elszakadni. De ha normálisan neveled, akkor ha el is szakad sem fog elmenni tőled, nem?
2018. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó minőségűt választasz pl Julius K9 akkor nem lesz gond. Nekem az 5 kilós csivava keverékemen van K9-es csőheveder nyakörv. Nagyon meg vagyok elégedve. Jó az anyaga és erős a csatja is. A varrások is duplán vannak.
2018. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A textil nyakörvek, nem az erősebb izomzatú kutyákra vannak tervezve. Én valódi bőr nyakörvet ajánlok.

Én is bőrnyakörvet használok (habár jól nevelt beagle kutyám van), biztos ami biztos alapon. Hisz az ördög nem alszik, bármikor megijedhet annyira valamitől a kutya, hogy elszakítja a nyakörvet és hiába hívjuk vissza, ha eluralkodik rajta a pánik akár egy autó elé is kiugorhat.

2018. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az van vagy négy éve a kutyán, nem volt egy drága féle, valamelyik szupermarketben vettem max egy ezres volt. Bár nekünk a pórázunk is a kéteurós fajta, az meg 5 éve van meg. Strapálva vannak pedig, de nagyon jól bírják.

A húzós kutya képes még a láncot is elszakítani, szóval gyakorlatilag mindegy mit veszel neki. Inkább tanítsd meg sétálni.

2018. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagus markajut vegyél. Nekem bulltypeom van. Nekünk olyan van. Póráz, nyakörv, hám stb
2018. júl. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3


Egy minőségi textil nyakörvvel, pórázzal kocsit is húzhatsz nem szakad el. 😉

2018. júl. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!