Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a 11...

Hogyan szoktassam le a 11 hetes csivavámat a hisztiről?

Figyelt kérdés
Még csak 4 napja van nálunk, nagyon kis bolondos, de folyamatosan sír, hisztizik. Próbálkozok azzal hogy ha hisztizik, nem csinálom meg azt amit akar, de ezzel az a baj hogy sokszor csak úgy csinálja. Mivel szobatiszta ezért neh3z megkülönböztetni azt a sírást amikor ki akar menni, a hisztijétől. Sokat olvasok kutyatanításról, de hátha van valami jó tanács. És az egyedülletre hogy szoktassam rà? Már ezzel is próbálkozok, csak nem nagyon megy. Az ül és a tobbi dolgot később kezdem el, mert ahol vásátoltam a kutyusnak kutyaboltban, azt mondta az eladó hogy jutalomfalattal még nem igazán lehet próbálkozni. Mondjuk én megpróbáltam, de nem reagált másképp
2018. júl. 11. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Tiltás és teljes ignorálás
2018. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1%
Le kell pofozni hisztizés után!
2018. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Ez a kiskutya nincs szocializálva, valami kutyaszaporítótól származhat, senki sem foglalkozott vele eddig. Neked kell megnevelni, már ha lehet és nem idegbeteg. Állatorvossal beszéld meg, mit lehetne tenni. Ütni nem szabad, nyaknál fogva megrázni igen, mint az anyja szokta, ha rosszul viselkedik és hasonlók.
2018. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
miért házban van? legyen kint...
2018. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Vidd kutyaoviba.
2018. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem idegbeteg, de ha meg lesz az összes oltása kutyák közé is vinni fogom. A mi kutyánkkal már összeszokott csak ő nagy és nem játszik vele.

Nem tudom kizárni az udvarra mert még nincs megcsinálva rendesen a kerítés és ki tud bújni.

Kutyaoviba se tudom vinni mert mi faluban lakunk és a legközelebbi városban nincs ilyen, ezért szeretném én megnevelni.

2018. júl. 11. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Olvass kutyaiskolák módszereiről, akár a neten is találsz ilyeneket. Mindenképpen tanuljon meg pórázon járni, ülj, állj, feküdj, gyere, hagyd, pfuj stb. vezényszavakat. A legfontosabb a gyere, ha szabadon van, behívható legyen.

[link]

2018. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha én elkiáltom magam, hogy kaja, azonnal fusson. Ezt tanulják meg a kutyák a leghamarabb. A hagyd a legnehezebb, ha pl. macskáról van szó...
2018. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!