Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Multivitamint evett a kutyam?

Multivitamint evett a kutyam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elmentem munkaba a mai nap es mire hazaertem a kutyam supradin multivitamint megcsocsalta. Kb. 10 darab tablettat megevett. A kedve ugyan olyan mint maskor. Tacsko labrador keverek 14 kg. Inni iszik setal fut. Szaraztapot a konzervel megkostolta de a jutalomfalatot egybol megeszi. Szeklete elso korben nornalis kezdesu majd ien feketes nem hig szeklet volt a 2. Uritese meg feketes higabb volt. Allatorvoshoz holnap tudnam elvinni leghamarabb. Szerintetek lehet tole baja? Olvastam h a szeklete a vas miatt lehet feketes. Se hanyinger se fajdalmanak jelet nem mutatja ki. Es igen tudom felmerulhet a kerdes hogyan fert hozza... egy fizikailag keptelensegnek tuno atrakciot csinalhatott hogy hozzafert hat igen... nem gondoltam letudja onnan halaszni a kis kutya nagy asztal relyteje. Szoval a lenyeg lenyege hogy allatorvos mit tudna csinalni vele? Lehet eggyaltalan ettol baja? Vigyem orvoshoz mindenkepp? Sajnos regebben is elofordult ugyan ez de akkor kevesebbel es akkor nem lett baja. A valaszotokat elore is koszonom.

2018. júl. 11. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja. Ha rosszul lesz, és hány párszor, az még nem a világ vége. Amíg nincs rossz közérzete, nem fosik/hány folyamatosan, addig ne aggódj.
2018. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Túl fog élni téged, kezdhetsz gondolkozni azon, hogy ki örökölje a kutyusod. :-))
2018. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!