Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Hannoveri miért ugat néha esténként?

Napi 2x viszem 3 km-es sétára, és egy hosszú 1,5-2 órás futtatózásra. Látszik, hogy fáradt este, nincs kedve játszani olyankor meg semmi de mégis (bár mint mondtam, nem mindig) de ugat... :D

júl. 11. 23:34  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Bár a környéken rengeteg kutya ugat. Valószínű miattuk ébredhet fel

# 1/7Időpont júl. 12. 00:19 Privát üzenet
Akkor ezt megbeszélted magaddal.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 12. 01:35 Privát üzenet

Valami kölyökkorból hozott rossz szokás, beidegződés?

Kertes ház? >< Beton, 10 emelet? Kint alszik? Bent?

Lehet, azt akarja elérni, hogy engedd ki az udvarra egy ellenőrző körre, hogy mindenki lássa az utcában, ki a "főnök" ? :)))

Vagy éppen azt szeretné, engedd még bejjebb, a szobádig/szobádba?

Esténként jár haza (munkából, kocsmából) arrafelé valaki, akit ki nem állhat? Hall valami unszimpi kutyát, vagy kutyást?

Valahogy meg kell találnod a módját, hogy leszoktasd erről az esti koncertről, biztosan nem az az ok, hogy még menne sétálni, játszani.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 12. 06:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kertes házban lakom, bent alszik, csak este is szabadon kimehet ha akar. Mint írtam (igen, megbeszéltem magammal :D :D) a többi kutya mindig ugat, meg talán még a patak csordogáló hangja, esetleg süni/macska tűnhet fel. Köszönöm a segítséget!

# 4/7Időpont júl. 12. 09:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De van, hogy kimegy, ugat én kimegyek és akkor abbahagyja és követ. Olyankor szívesen trükközik. Nem lehet, hogy ez az "agyi fárasztás" kevés?

# 5/7Időpont júl. 12. 10:07 Privát üzenet

Ahogy mondani szokták, azért kutya, hogy ugasson. Kétlem, hogy unalomból csinálja, az enyém is szokott este egy 4-5 percet csetelni, aztán lefekszik és reggelig hangja nincs, bár ő nyáron kint szeret aludni. Ha kimegyek éppen akkor ő is befejezi.

Szerintem amíg nem ő az egyedüli, aki ugat, és nem egész éjszaka, addig nincs baj, kell nekik néha.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont júl. 12. 13:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

# 7/7Időpont júl. 12. 15:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Esténként állandóan morog a kutyám, farkát pedig maga alá húzza. Mi lehet a baja?
A kutyám,1-2 napja nagyon csendben van, ki sem jön a házából, csak enni, ugatni is nagyon ritkán. Esténként oedig vonyít, de úgy hogy nem ugat bele 1× sem. Valaki leírja nekem?
Hannoveri vérebnek milyen tápot vegyek?
Hannoveri Véreb tartása?
Mennyibe kerül egy hannoveri véreb? Mondanátók jó kennel (eke) t?
Családi kutyának groenendael, dobermann vagy hannoveri véreb?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!