Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet? Elképzelhető...

Mi baja lehet? Elképzelhető hogy túl ette magát?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hetes kiskutyánk 3 napja van nálunk, egy kislány egyébként, beagle meg valamilyen keverék. Ma reggel elkezdett hányni és azóta 20-30 percenként hány ilyen fehérkéset. Nem tudom mi lehet vele, lehet túl ette magát én erre gondolok.
2018. júl. 12. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen távolról?

Igen túlette magát és semmi gond vagy valami nagyon súlyos baja van.

Ennek eldöntésére szerintem nagyon sürgősen vidd el állatorvoshoz.

20-30 percenkénti hányás nem igazán túlevésre utal.

2018. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
7 hetesen mit keres nálad?
2018. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Oltást mikor kapott? Hat hetesen kellett volna kapnia egy parvo ellenit, ezt nyolchetesen kell majd ismételni. Még nem teljes a védelem, a parvo pedig napokon belül elviszi, de ott általában a véres hasmenés a fő tünet.

Ha túlette volna magát, akkor azt egyben kiadja a gyomra, és nem fehéreset, hanem félig emésztett kaját hányna. Én a helyedben azonnal felkeresnék egy orvosi rendelőt, a kijárós orvos itt nem tud mit kezdeni. Ilyen pici korban szinte bármi miatt elpusztulhat.

2018. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nem hány, tejet is iszik de még nem eszik. Túlette magát. De azért köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 12. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Tejet ne adj neki, a legtöbb kutya tejcukor érzékeny. Menni fog a hasa.
2018. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!