Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik állásponttal értetek...

Melyik állásponttal értetek egyet? (Kutyák kapcsán. )

Figyelt kérdés

1, A kutya csak minőségi tápokat ehet, válogatott húsokat, stb., minden hónapban orvoshoz kell vinni, kozmetikushoz, stb.

2, A kutya nincs úgymond elkényeztetve, maradékot (is) eszik, szóval ez a hagyományosabb kutyanevelés.


2010. jún. 18. 15:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
Én imádom a kutyámat, rendes fött kaját és száűraz tápot is kap, van hogy tescosat, fésülöm hetente, de kozmetikushoz nem vinném. állatorvos évente vagy ha beteg, de akkor azonnal, amugy az udvaron van de éjjel velüónk alszik, sokszor az ágyunkban.
2010. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

nekünk kuvaszunk van.

kozmetikusnál életében nem volt, én szoktam kefélni a bundáját...

naponta rendes főzött kaját kap (csirke farháttal stb.), ritkán maradékot, de a családban ésszel főzünk, úgyh nem gyakori...

kutyadokit meg az évi oltáskor lát:)

2010. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
41%
1-es verzió. Én felelősséget vállaltam érte. Nem a szolgánk, hanem szinte gyerekünk. Ő a mi kis kincsünk. De ettől még nincs elkényeztetve.
2010. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
A kettő között, valahol középen van az igazság. Elvan a kutya boldogan házi kaján is, de ha bármi baja van, azonnal hívjuk az állatorvost, és a házba is bármikor bejöhet, nincs kötelezően az udvarra kicsapva. A kozmetikust túlzásnak tartom, eddig elvoltunk szempillafestés nélkül is. Nekünk és a többi kutyának így is tetszik.
2010. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem függ össze a kutya szeretttel.


Nekünk voltak tenyésztésre kutyáink, szuper kenelekböl és sikerült egy jó kenelt kiépíteni. gondolhatod mindneböl a legjobbakat kapták, orvos stb... kész vagyon volt. Francia bulldogok voltak, de 8 évesen elpusztultak, orvos szerint ez a bulldogoknál normál idö.

Aztán többet nem akartunk ezzel foglalkozni.


Most egy 10 éves kutyánk van aki csak is maradékot eszik, minuszban is kint alszik, csak a kötelezö falu oltást kapja, és soha semmi baja nem volt. 10 évesen még olyan fitt hogy majd ki csattan.

2010. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
14%
A főtt kaja egészségtelen a kutyának!!!
2010. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
60%
japersze..adjam a kutyának nyersen a husit, hátha összeszed vmi bacis fertőzést...
2010. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%

15:22

Ezt meg honnan szedted? A mi foxikeverékünk 18 évig elélt rajta, ráadásul ő választotta, mi boldogan kiváltottuk volna a főzőcskézést kutyatáppal, de nem volt hajlandó megenni sem a konzerveket, sem a száraz tápokat.

2010. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
58%
megette volna, ha nem adsz neki mást... ;)
2010. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Csak 8 évet él átlagosan a francia bulldog? :( Nekünk is az van.
2010. jún. 18. 15:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!